Świetlicowe jasełka

Ciekawy scenariusz z oryginalnym finałem, świetna gra aktorska oraz wspaniałe dekoracje i stroje. Tak w wielkim skrócie można podsumować jasełka pt: "Mały Pastuszek i Wielki Rozbójnik"  przygotowane przez wychowanków świetlicy szkolnej pod opieką pań: kierownika świetlicy – Barbary Banasikowskiej, Anny Flakowskiej, Katarzyny Dryji i Dagmary Niemiec. Występ, w który zaangażowali się uczniowie uczęszczający na świetlicę, podziwiała liczna widownia. W czwartkowe popołudnie 18 grudnia 2014r. aktorskie popisy "świetliczaków" oklaskiwali rodzice, dziadkowie i zaproszeni goście. Po części artystycznej, dyrektor Zbigniew Pakuła podziękował młodym artystom i ich opiekunom za przygotowanie inscenizacji oraz złożył zaproszonym gościom i uczniom życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia. Natomiast 19 grudnia jasełka zostały przedstawione Radzie Pedagogicznej oraz uczniom Zespołu Szkół w Sochaczewie.

Dziękujemy dzieciom za zaanagżowanie podczas licznych prób oraz wspaniałe występy.

Dagmara Niemiec

27.01.2015