196301 odwiedzin
GWIAZDKA DLA KUBUSIA

Wychowankowie Miejskiego Przedszkola nr 6 im Juliana Tuwima

i Zespołu Szkół: Szkoły Podstawowej nr 7 im. Fryderyka Chopina i Gimnazjum nr 3 im. Fryderyka Chopina mają zaszczyt zaprosić na

koncert charytatywny GWIAZDKA DLA KUBUSIA

organizowany w celu zebrania funduszy na leczenie, rehabilitację i godne życie

9-letniego Jakuba Chrabańskiego,  który walczy z glejakiem nerwu wzrokowego.

Koncert odbędzie się 14.01.2016 roku (czwartek) w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Chopina 101. Start godzina 16:30.

Bilety w cenie 10 zł do kupienia w dniu koncertu w kasie biletowej MOK-u.

Zapraszamy!

Małym gestem możesz okazać wielkie serce! Spraw, by Kuba choć na chwilę zapomniał o cierpieniu!W programie: Każdy pomaga, jak może i potrafi. Grupy przedszkolne przygotują po krótkim występie. Prócz tego będzie miał miejsce występ rodziców, którzy wprowadzą widzów w jasełka przygotowane przez najstarszą grupę. Dzieci ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum dadzą mini koncert piosenek świątecznych. Podczas całego koncertu charytatywnego organizowana będzie także zbiórka do puszek.

13.01.2016