196301 odwiedzin
"Let's sing In english"

"LET'S SING IN ENGLISH"

Już po raz 6 nauczyciele języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej nr 4 zorganizowali Konkurs Piosenki „Let’s sing In English”. W konkursie udział wzięły szkoły podstawowe z terenu miasta Sochaczew. W tym roku konkurs został podzielony na dwa dni. 11 stycznia zaprezentowali się uczniowie klas 1-3. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły przygotowane przez panią Marzenę Zimną. Zespół w składzie: Jakub Selerski, Marta Kochańska, Izabela Stachlewska, Izabela Witczak i Nina Zarzycka zaśpiewali piosenkę „Barbie girl” oraz trio Aleksandra Błaszczyk, Zuzanna Molik i Julia Janczak zaśpiewały piosenke „Roar”. Niestety mimo znakomitych wykonań nie udało się wywalczyć żadnego miejsca. Drugiego dnia prezentacji konkursowych – 12 stycznia – występowali uczniowie klas 4-6. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie przygotowani przez panią Justynę Czyżewska i panią Kingę Przybylską. Wystąpiły solistki: Maria Fornalska, która zaśpiewała piosenkę „Let it go” i Zuzanna Jaworka z piosenką „The show” lecz niestety nie udało im się zająć miejsc na podium. Natomiast w kategorii zespoły wystąpili chłopcy z klasy 4a Alan Wasilewski, Miłosz Pędowski, Bartłomiej Kądziela, Dawid Błaszczyk i   piosenką „My love” wyśpiewali sobie zaszczytnie II miejsce.

Wszystkim serdecznie gratuluję i zachęcam do dalszego śpiewania.

Kinga Przybylska

13.01.2016