202725 odwiedzin
Mali poeci piszą wiersze o wiośnie

MALI POECI PISZA WIERSZE O WIOŚNIE

Dnia 15 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół w Sochaczewie odbyła się uroczystość wręczenia nagród w I edycji konkursu miejskiego „Mali poeci piszą wiersze o wiośnie”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas trzecich sochaczewskich szkół podstawowych.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Antoni Mikołajczyk

II miejsce – Natalia Zarzyńska

III miejsce – Bartosz Gołębiowski

I miejsce – Nina Garbacz

II miejsce – Oliwia Hupert

III miejsce – Patrycja Podczaska

Wyróżnienia: Aleksandra Wójcik, Weronika Winnicka

I miejsce – Krzysztof Chruśliński

II miejsce – Wiktoria Heleniak

III miejsce – Jakub Paduch

Wyróżnienia: Anna Ceckowska, Zuzanna Kalota.

W czasie uroczystości wystąpili uczniowie klas III b i III c Szkoły Podstawowej nr 7, którzy pod kierunkiem nauczycielek: R. Próchniak i K. Kowalskiej przygotowali inscenizację o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.

Mamy nadzieję, że wzięcie udziału w naszym konkursie zachęci dzieci do twórczości literackiej i pozwoli lepiej poznać polską przyrodę.

Renata Próchniak i Karolina Kowalska

22.06.2016