202746 odwiedzin
TURNIEJ Z OKAZJI I DNIA WIOSNY

TURNIEJ  Z  OKAZJI  I  DNIA  WIOSNY

21 marca 2017r z okazji I Dnia Wiosny, w naszej szkole odbyły się zawody w halową piłkę nożną. Turniej zorganizowali uczniowie z klasy 2c, realizujący projekt edukacyjny. Opiekunem był p. Ponieważ Tomasz. W  zawodach  brały  udział klasy  IV - VI  Szkoły Podstawowej.  Miały charakter koedukacyjny, ponieważ grać mogli zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym w 3 kategoriach wiekowych klasy IV, klasy V i  klasy VI.

I tak w końcowej klasyfikacji:

klasy IV:
1 miejsce :IV a
2  miejsce - IV b
3  miejsce - IV c
Najlepszym zawodnikiem został: Adam Szypszak z klasy IVa, a najlepszym  bramkarzem Krzysztof Chruśliński z klasy IVb.

klasy V :
1 miejsce  - V c
2 miejsce  - V a
3 miejsce  - V b
Najlepszym zawodnikiem został:  Eryk Tyl  z klasy Vc, a najlepszym  bramkarzem  Oskar  Stencel z klasy Va.

klasy VI :
1 miejsce  - VI c
2 miejsce  - VI b
3 miejsce  - VI a
Najlepszym zawodnikiem został:  Damian Pisarek z klasy VIc  oraz   Julia Tarczyk z VIa, a najlepszym  bramkarzem  Bartek Kmiecik  z klasy VI c.
Impreza była bardzo udana. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w rozgrywkach. Były emocje, rozczarowania i radości, ale najważniejsze, że wszyscy się super i bezpiecznie bawili.  Wszystkim uczestnikom i organizatorom turnieju serdecznie gratulujemy.

Nauczyciele wychowania fizycznego

22.03.2017