KONKURS KOLĘD I PIOSENEK BOŻONARODZENIOWYCH

Poniedziałkowe popołudnie grupa uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 spędziła biorąc udział w III Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Piosenek Bożonarodzeniowych w języku angielskim w Zespole Szkolno-Przedszkolnym z Oddziałami Integracyjnymi w Kampinosie. Do rywalizacji przystąpiła bardzo duża ilość młodzieży z okolicznych szkół. Z ogromną przyjemnością wysłuchaliśmy profesjonalnie przygotowanych utworów zarówno w języku angielskim jak i niemieckim.

Nasza szkoła jak zawsze była reprezentowana przez najbardziej utalentowanych uczniów, czego wynikiem były zebrane przez nas laury:

- w kategorii – język angielski, szkoła podstawowa – 2 miejsce zajął uczeń klasy 6a – Bartłomiej Kądziela

- w kategorii klas 7 i gimnazjum – wyróżniona została Daria Ostaszewska z klasy 3a gimnazjum

- wśród uczniów szkoły podstawowej reprezentowała nas w języku niemieckim Barbara Słubik, która nie potrzebowała nagłośnienia, gdyż swoim głosem zauroczyła wszystkich i zwyciężyła

- pierwsze miejsce w kategorii gimnazjalnej z języka niemieckiego zdobyła królująca na scenie uczennica klasy 3a – Karolina Goźlińska

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne podziękowania. Występ przed tak wymagającym jury oraz przed wyjątkowym gościem, jakim była przedstawicielka ambasady Niemiec, był sam w sobie ogromnym stresem, lecz nic nie zastąpi wspaniałej atmosfery, która panuje podczas konkursu w kampinoskiej szkole. Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji.

Marzena Zimna