PROJEKT BOŻONARODZENIOWY-JINGLE BELLS

21 grudnia uczniowie klasy językowej, 6a postanowili zrobić miłą niespodziankę ich najmłodszym następcom. W ramach projektu edukacyjnego uczniowie Dawid Błaszczyk, Kornelia Grzesiak, Marta Flakowska i Nina Krzyżanowska poprowadzili lekcję języka angielskiego dotyczącą kultury krajów anglojęzycznych. Podczas zajęć zaprezentowali zwyczaje brytyjskie związane z Bożym Narodzeniem, przypomnieli leksykę świąteczną oraz nauczyli młodych językowców refrenu piosenki „Jingle bells”. Pierwszaki wspaniale się bawiły podczas gier związanych ze Świętami. Nauka przez zabawę okazała się jak zawsze wspaniałym sposobem nauki. Pod koniec spotkania zjawił się także Święty Mikołaj, który zachęcony śpiewem dostarczył słodki poczęstunek.

Najwspanialszym podziękowaniem ze strony maluszków okazały się pochwały i głośne brawa, którymi pożegnali starszych kolegów. Wszyscy liczą na kolejne tego typu prezentacje, gdyż był to wspaniały czas. Okazji na pewno nie zabraknie.

Marzena Zimna