WIOSENNE PŁYWACKIE MEDALE SP 7 SOCHACZEW

11 kwietnia 2018 roku na basenie Orka w Sochaczewie rozegrane zostały wiosenne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży. W rywalizacji wystartowała dwudziestoosobowa reprezentacja SP 7 Sochaczew. W konkurencjach indywidualnych nasi uczniowie wywalczyli komplet medali, a w rywalizacji sztafet najmłodsi stanęli na podium na 3 miejscu. Dla reprezentacji SP 7 Sochaczew medale zdobywali: w kategorii klas 1-3 szkoły podstawowej dziewcząt - 25 metrów stylem dowolnym złoty medal wywalczyła Aleksandra Błaszczyk, a brąz Maria Niemiec. Na kolejny indywidualny medal czekaliśmy do wyścigu chłopców z klas gimnazjalnych. W wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym srebrny medal wypływał Konrad Mielczarek. Z bardzo dobrej strony pokazała się najmłodsza sztafeta 4x25 metrów, w której płynęli Aleksandra Błaszczyk, Maria Niemiec, Marcel Feliga i Kacper Pisarek dopłynęli na 3 pozycji i zdobyli brązowe medale. Oprócz medalistów w reprezentacji SP 7 Sochaczew pływali: Maja Madanowska, Karolina Zagajewska, Daria Marzęcka, Kornelia Grzesiak, Lisa Nagaoka, Zofia Wilczak, Aleksandra Połeć, Adrian Fergiński, Szymon Kuśmierek, Hubert Ślufarski, Dawid Błaszczyk, Miłosz Pędowski, Adam Lipczyński, Hubert Radzio, Bartosz Zakościelny.

Emanuel Zimny

11.04.2018