"KAPELUSZ PANI WIOSNY"-ROZSTRYGNIĘCIE KONKURSU

Kapelusz Pani Wiosny- pod  tym hasłem odbył się w naszej szkole konkurs na powitanie wiosny dla uczniów klasa 0-3. Konkurs przeprowadziły p. Monika Beta i p. Renata Bogdanowicz. Organizatorem i  sponsorem konkursu jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 7. Dzieci przygotowały w sumie osiem nakryć głowy. Każdy kapelusz był wyjątkowy, niepowtarzalny i pracochłonny. Pojawiały się na nich wstążki, kolorowe kwiaty, ptaszki, motylki, pszczółki, biedronki, a nawet bocian. Uczniowie wykazali się wielką kreatywnością, wyobraźnią i pomysłowością.

Komisja w składzie: p. Katarzyna Milczarek- nauczycielka plastyki, p. Barbara Banasikowska- kierownik świetlicy szkolnej, p. Emila Kasza- przedstawiciel Rady Rodziców miała bardzo trudne zadanie wybrać ten jedyny, najpiękniejszy.

Wyniki konkursu:

I miejsce- klasa 3b p. Mariola Kozłowska

II miejsce- klasa 3d p. Ewa Fergińska

III miejsce- klasa 1b p. Renata Bogdanowicz

Dziękujemy wszystkim dzieciom i wychowawcom za wkład pracy włożony w przygotowanie przepięknych kapeluszy.

Do zobaczenia za rok!

Monika Beta