TAJEMNICZY OGRÓD

Mimo deszczowego i wietrznego poranka we wtorek, 23.10. klasy 5b i 5c z koleżankami i kolegami z klasy 6a wybrali się do warszawskiego Teatru Rampa na spektakl „Tajemniczy ogród”, który bardzo spodobał się młodym widzom. Zaskoczyła ich teatralna adaptacja szkolnej lektury i z wyraźnym zaciekawieniem śledzili losy bohaterów. Zdecydowanym atutem przedstawienia  była młoda aktorska obsada i łatwo wpadające w ucho piosenki. Dzieci kołysały się w ich rytm i w czasie przerwy je nucili. Podczas trwania spektaklu dało się słychać emocje, które wywołali aktorzy: czasami chichot, gromki śmiech, a niekiedy nawet okrzyk przerażenia. Obserwując reakcje wycieczkowiczów jest niemal pewnym, że nie był to ich ostatni wyjazd do teatru.

Sylwia Pędowska

05.11.2018