INTEGRACJA NA WESOŁO, CZYLI KLASY CZWARTE W JEZIORANACH

„Ach, wreszcie w dużej szkole!” – tak zapewne myśleli tegoroczni czwartoklasiści pojawiając się 3. Września w progach większego budynku Szkoły Podstawowej nr 7. Wszystko to było nowe i nieznane. Wychowawcy klas czwartych pragnąc umilić uczniom pierwsze chwile w szkole zorganizowali wyjazd integracyjny do gospodarstwa Jeziorany. Zaplanowano gry i zabawy na świeżym powietrzu, a na drugie śniadanie kiełbasę własnoręcznie upieczoną w ognisku. Dzieci bawiły się fantastycznie i wesoło, chętnie uczestnicząc we wszelkich aktywnościach. Wracając do domu wszyscy pachnieli jesiennym powietrzem i dymem z ogniska oraz kiełbaskami. W wyśmienitych nastrojach zintegrowani czwartoklasiści na pewno chętniej chłonąć będą nową wiedzę.

Sylwia Pędowska

05.11.2018