przejdź do Sochaczew.pl
160219 odwiedzin
WYNIKI KONKURSU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ 2018

Sochaczew, dn. 06.11.2018 r.

Protokół

z V Powiatowego Konkursu Piosenki Patriotycznej

zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7 w Sochaczewie

 

KATEGORIA I – III

SOLIŚCI:

I MIEJSCE – JULIA KOŁODZIEJAK  - SP TERESIN – „DZIŚ IDĘ WALCZYĆ MAMO”

II MIEJSCE – ZUZANNA SIKORA – SP BRZOZÓW – „MYŚLIMY O POLSCE”

III MIEJSCE – NADIA CZUBACKA – SP GAWŁÓW – „TAKI KRAJ”

WYRÓŻNIENIE – DOROTA STEFAŃSKA – SP 1 – „ JESTEM POLAKIEM”

WYRÓŻNIENIE – MAGDALENA MAZGAJ – SP RYBNO – „WSPOMNIENIE”

ZESPOŁY:

I MIEJSCE – ZUZANNA LEŚKIEWICZ, JULIA LICHOCKA, IZABELA STRYJAK, MICHALINA WEJERS – SP ŻUKÓW – „CO TO JEST NIEPODLEGŁOŚĆ”

II MIEJSCE – „WESOŁE NUTKI” – SP TERESIN – „SERCE W PLECAKU”

III MIEJSCE – ZUZANNA KRUCZYK, MAJA SZAFARYN – SP GAWŁÓW – „SERCE W PLECAKU”

 

KATEGORIA IV-VI

SOLIŚCI:

I MIEJSCE – AMELIA TOMASZEWSKA – SP IŁÓW – „NIEPODLEGŁOŚĆ”

II MIEJSCE – ZUZANNA WOŹNICKA – SP RYBNO – „NIEPODLEGŁA NIEPOKORNA”

III MIEJSCE – BARTOSZ CIURA – SP 3 – „CZERWONE MAKI”

WYRÓŻNIENIE – ZUZANNA WIEDYŃSKA – SP BRZOZÓW – „NIEPODLEGŁOŚĆ”

WYRÓŹNIENIE – MICHALINA OLSZEWSKA – SP ŻUKÓW – „TAKI KRAJ”

ZESPOŁY:

I MIEJSCE – MARIA MLECZKO, DOMINIK CIEŚLA – SP 4 – „UWIERZ POLSKO”

II MIEJSCE – KATARZYNA ROSA, ŁUCJA ŻOCHOWSKA, MARTA CHOJNACKA, MARIA MIAZGOWSKA – SP TERESIN – „O MÓJ ROZMARYNIE”

III MIEJSCE – ALICJA GANCARZ, ANNA GANCARZ – SP GAWŁÓW – „BIAŁE RÓŻE”

 

KATEGORIA VII - VIII

SOLIŚCI:

I MIEJSCE – KAROLINA JĘDRZEJEWSKA – SP 1 – „WALCZYK”

I MIEJSCE – MARIA STASIAK – SP 6 – „JUŻ MI RAZ ZABRALI WILNO”

II MIEJSCE – AGATA MIKOŁAJCZYK – SP BRZOZÓW – „MIEJCIE NADZIEJĘ”

III MIEJSCE – MARIANNA SZYMAŃSKA – SP BRZOZÓW – „DESZCZ JESIENNY DESZCZ”

WYRÓŻNIENIE – AMELIA RATAJCZAK – SP 2 – „POWRÓCISZ TU”

WYRÓŻNIENIE – MIKOŁAJ BUDNER – SP KOZŁÓW BISKUPI – „OJCZYZNA”

ZESPOŁY:

I MIEJSCE – MATEUSZ GAWOR, JULIA MATCZAK, AGATA ZIEMIAN, URSZULA ŻOCHOWSKA – SP TERESIN – „O MÓJ ROZMARYNIE”

II MIEJSCE – BARTŁOMIEJ KĄDZIELA, MIŁOSZ PĘDOWSKI, DAWID PIEŃCZYKOWSKI – SP 7 – „DZIŚ IDĘ WALCZYĆ MAMO”

III MIEJSCE – OTYLIA KRAWCZAK, WIKTORIA KUSZ – SP GAWŁÓW – „BIAŁY KRZYŻ”

 

 

JURY W SKŁADZIE:

p. JOANNA ROLEWSKA – wokalistka, instruktor śpiewu w Domu Kultury w Rybnie i w Domu Kultury w Młodzieszynie;

p. ALBERT SZUŁCZYŃSKI – nauczyciel muzyki, organista w Parafii w Mikołajewie;

p. MARTA WROCŁAWSKA – nauczyciel muzyki w Szkole Podstawowej w Kampinosie, instruktor ZHP.

 

LAUREATÓW KONKURSU ZAPRASZAMY NA PODSUMOWANIE

9 LISTOPADA br. O GODZINIE 13:00

DO SOCHACZEWSKICH KRAMNIC MIEJSKICH

ZDOBYWCY I MIEJSC WYSTĄPIĄ DLA NAS RAZ JESZCZE

PROSIMY O ZABRANIE PŁYTY Z PODKŁADEM

 

GRATULUJĘ i życzę dalszych sukcesów

Koordynator konkursu

Kinga Przybylska

A A A
06.11.2018
godz.18:02
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość