SPORTOWE PODSUMOWANIE

Awans SP 7 Sochaczew w biegach sztafetowych

19 września 2018 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie awansowali do Sztafetowych Powiatowych Biegów Przełajowych. W zajęli trzecie miejsce w grupie. Finałowy start już w najbliższy piątek 21 września. Tego dnia oprócz chłopców z kat. "dzieci" wystartują również dziewczęta oraz dwie reprezentacje z gruby starszej "młodzież".
W składzie Szkoły Podstawowej nr 7 Sochaczew pobiegli:
Oskar Stencel, Maksymilian Kochański, Ernest Tyl, Adam Szypszak, Kacper Karaś, Jarosz Dawid, Adam Kubik, Kazimierczak Adam, Dmoch Bartłomiej, Selerski Jakub i Dmoch Mariusz.
(Foto 1).

Dominacja SP 7 Sochaczew w sztafetach - mistrzostwa powiatu

21 września 2018 roku w Kamionie na bardzo wymagającej trasie przełajowej odbyły się mistrzostwa powiatu sochaczewskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Dziewczęta i chłopcy urodzeni w latach 2006-2007 rywalizowali na dystansie 10x800 metrów. Z dystansem 10x800 zmagały się również dziewczęta urodzone w latach 2005-2003, natomiast chłopcy 2005-2003 mieli do pokonania dłuższą sztafetę 10x1000 metrów. Znakomicie pobiegła ekipa SP 7 Sochaczew zdobywając 2 pierwsze, jedno drugie i jedno trzecie miejsce. Tym samym aż 3 ekipy zobaczymy na zawodach międzypowiatowych. Pierwsze rywalizację zaczęły dziewczynki z rocznika 2006-2007. SP 7 Sochaczew zajęła drugie miejsce w powiecie, awansując do zawodów międzypowiatowych. W składzie "małych siódemeczek" pobiegły: Gabriela Flis, Zuzanna Basior, Daria Marzęcka, Maja Madanowska, Wiktoria Ostaszewska, Oliwia Rybak, Anna Ceckowska, Julia Wojtczak, Anna Badyńska, Marta Kochańska.
Po dziewczętach ogromną radość sprawili młodsi chłopcy (2006-2007). Zdobyli mistrzostwo powiatu sochaczewskiego i oczywiście awans do zawodów międzypowiatowych. Skład chłopców: Oskar Stencel, Maksymilian Kochański, Ernest Tyl, Adam Szypszak, Kacper Karaś, Adam Kubik, Adam Kazimierczak, Bartłomiej Dmoch, Jakub Selerski, Mariusz Dmoch, Dawid Jarosz (rezerwa).
Kolejny bieg przyniósł nam trzecie miejsce w powiecie. Dziewczęta 2003-2005 niestety nie obroniły mistrzowskiego tytułu z przed roku. Podium jednak bardzo cieszy, przydadzą się wpisy na świadectwa szkolne. Skład dziewcząt: Patrycja Osińska, Weronika Wilczek, Malwina Szwarc, Klaudia Piątkowska, Klaudia Krawczyk, Maja Myszor, Julia Dąbrowska, Natalia Modrzejewska, Kornelia Grzesiak, Marta Flakowska, Julia Tarczyk (rezerwowa).
Na sam koniec ponownie radość w obozie SP 7 Sochaczew. Chłopcy z rocznika 2005-2003 zostali mistrzami powiatu. Oczywiście awansowali do zawodów międzypowiatowych. Skład starszaków: Denis Pysaniuk, Konrad Kuziński, Filip Pawłowski, Kacper Baj, Michał Połeć, Eryk Osiński, Aleksander Stępień, Eryk Tyl, Mateusz Odolczyk, Mikołaj Walczak, Mateusz Seklecki (rezerwowy).
(Foto 2)

Starty SP 7 na zawodach międzypowiatowych – biegi sztafetowe

28 września 2018 roku w Kamionie rozegrano Międzypowiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji uczestniczyły 3 reprezentacje SP 7 Sochaczew tj. dziewczynki i chłopcy w kategorii dzieci oraz reprezentacja chłopców w kategorii młodzież.  Tym razem najwyższe miejsce (to najbardziej nie lubiane) 4 zajęli chłopcy młodsi w składzie: Bartłomiej Dmoch, Dawid Jarosz, Kacpre Karaś, Adam Kaźmierczak, Maksymlian Kochański, Adam Kubik, Jakub Selerski, Oskar Stencel, Adam Szypszak, Ernest Tyl rezerwowym był Mariusz Dmoch. Chłopcy biegali 10x800 metrów. Na szóstym miejscu rywalizację 10x800 metrów zakończyły dziewczęta młodsze. Pobiegły w składzie: Anna Ceckowska, Daria Marzęcka, Anna Badyńska, Zuzanna Basior, Gabriela Flis, Marta Kochańska, Maja Madanowska, Wiktoria Ostaszewska, Oliwia Rybak, Julia Wojtczak. Ekipę wspierały Iza Stachlewska i Karolina Majcher. Szóstka to również lokata chłopców z kategorii młodzież (10x1000). Wystartowali w składzie: Konrad Kuziński, Mateusz Odolczyk, Eryk Osiński, Filip Pawłowski, Michał Połeć, Denis Pysaniuk, Aleksander Stępień, Eryk Tyl, Mikołaj Walczak, Kamil Ciołek.

(Foto 3)

Emanuel Zimny