202747 odwiedzin
"NIE MÓWIĘ SZEPTEM, GDY MÓWIĘ SKĄD JESTEM"

W sobotę, 02.03.2019 r. Kramnice Miejskie wypełniły się dziećmi i młodzieżą. Wszyscy przybyli, aby uczestniczyć w VI Festiwalu Poezji i Pieśni Patriotycznej „Nie mówię szeptem, gdy mówię skąd jestem”. Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowała spora grupa młodych ludzi, którzy przygotowali występy wokalne oraz  recytatorskie. Występowaliśmy w trzech grupach wiekowych – klasy I-III, IV-VI oraz VII- VIII i gimnazjum. W niedzielę odbyło się uroczyste wręczenie nagród i okazało się, że zostaliśmy docenieni przez jury Festiwalu. W kategorii klas IV-VI Julian Kochański z klasy 5d zajął I miejsce, zaś Aleksandra Błaszczyk z klasy 5a miejsce II. Również w kategorii klas starszych wróciliśmy z wyróżnieniem, które otrzymała uczennica klasy VIII b Jagoda Kasza. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy występów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej Szkoły na forum miasta. Jesteśmy z Was dumni!

Polonistki

04.03.2019