przejdź do Sochaczew.pl
188089 odwiedzin
MISTRZOSTWA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA SOCHACZEWA

V Mistrzostwa Sochaczewa o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew

29 maja 2019 roku na stadionie lekkoatletycznym SP 7 Sochaczew odbyły się V Mistrzostwa Sochaczewa w lekkiej atletyce o Puchar Burmistrza Miasta Sochaczew. Biegi na najdłuższych dystansach tzw. Biegi Chopinowskie przyciągnęły również szkoły z poza miasta, których patronem jest Fryderyk Chopin.
Najlepszą zawodniczką zawodów została Michalina Gosik (SP 1 Sochaczew) zdobywczyni nie tylko 3 złotych medali, ale również znakomitych wyników 60 metrów w 8.00, 300 metrów w 45.63 i zwycięstwo w sztafecie 4x300 metrów.
Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem został Patryk Olejniczak SP 6 Sochaczew za wynik 80 metrów w rzucie piłeczką palantową oraz 100 metrów w 11.80.
Wyniki konkurencji:
Klasy 3 gimnazjum:
Sztafeta 4x300 chłopcy:
1. SP 6 Sochaczew 2.44.80
2. SP 7 Sochaczew 2.46.62
Sztafeta 4x300 dziewczęta:
1. SP 7 Sochaczew 3.17.39
1000 metrów chłopców:
1. Konrad Kuziński SP 7 - 3.13.73
2. Aleksander Stępień SP 7 - 3.25.43
3. Filip Pawłowski SP 7 - 3.26.47
600 metrów dziewcząt:
1. Maja Myszor SP 7 - 1.56.67
2. Weronika Wilczek SP 7 - 1.58.37
3. Malwina Szwarc SP 7 - 2.12.74
Skok w dal chłopcy:
1. Patryk Morawski SP 6 - 5.26
2. Filip Pawłowski SP 7 - 5.10
3. Wiktor Jankowski SP 6 - 4.85
4. Denis Pysaniuk SP 7 - 4.83
5. Błażej Karda SP 7 - 4.75
6. Eryk Wojciechowski SP 1 - 4.53
7. Filip Osówniak SP 6 - 4.25
Skok w dal dziewcząt:
1. Kinga Burzyńska SP 7 - 4.96
2. Julia Sadowska SP 1 - 4.50
3. Patrycja Osińska SP 7 - 4.07
4. Natalia Modrzejewska SP 7 - 2.99
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
1. Konrad Rutkowski SP 6 - 61
2. Mikołaj Walczak SP 7 - 57
3. Piotr Musiał SP 1 - 52
4. Łukasz Łukaszyk SP 7 - 50
5. Konrad Mielczarek SP 7 - 48
6. Bartosz Horbowiec SP 6 - 46
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
1. Wiktoria Zięcina SP 7 - 32
2. Daria Pakoca SP 6 - 30
3. Amelia Skurzewska SP 6 - 24
4. Izabela Bogucka SP 7 - 22
5. Martyna Orlińskia SP 7 - 19
6. Elżbieta Mierzwińska SP 6 - 13
100 metrów chłopcy:
1. Konrad Rutkowski SP 6 - 12.07
2. Michał Połeć SP 7 - 12.09
3. Eryk Wojciechowski SP 1 - 12.61
4. Mikołaj Walczak SP 7 - 12.91
5. Denis Pysaniuk SP 7 - 13.36
6. Musiał Piotr SP 1 - 14.09
100 metrów dziewczęta:
1. Julia Sadowska SP 1 - 13.43
2. Kinga Burzyńska SP 7 - 13.44
3. Malwina Szwarc SP 7 - 14.84
4. Patrycja Osińska SP 7 - 15.20
Klasy VII-VIII SP:
Sztafeta 4x300 chłopcy:
1. SP 6 Sochaczew - 2.45.18
2. SP 1 Sochaczew - 2.50.73
3. SP 7 Sochaczew - 2.52.80
4. SP Brochów - 3.03.13
Sztafeta 4x300 dziewcząt:
1. SP 1 Sochaczew 3.17.16
2. SP 6 Sochaczew
3. SP 7 Sochaczew
4. SP Brochów
1000 metrów chłopcy:
1. Eryk Tyl SP 7 - 2.55.00
2. Kacper Rzepczyński SP 6 - 3.06.78
3. Oliwier Szczerbik SP 1 - 3.12.55
4. Mateusz Odolczyk SP 7 - 3.23.57
5. Adam Krysiak SP Brochów - 3.24.43
6. Piotr Kubiak SP Sanniki - 3.27.74
7. Michał Sahan SP Brochów - 3.32.76
8. Adam Tomczak SP Brochów - 3.40.17
9. Alek Kuty SP 1 - 3.52.32
10. Jan Jesiołowski SP 1 - 4.10.99
11. Dominik Durmaj SP Sanniki - 4.20.18
600 metrów dziewcząt:
1. Wiktoria Frank SP 1 - 1.54.85
2. Alicja Zimochocka SP 6 - 1.55.88
3. Jagoda Szustkiewicz SP 7 - 2.00.57
4. Oliwia Pawlak SP Brochów - 2.15.06
5. Klaudia Krawczyk SP 7 - 2.29.67
6. Oliwia Góralczyk SP Brochów - 2.31.57
Skok w dal chłopcy:
1. Kacper Zygmunciak SP 1 - 5.74
2. Damian Krawczyk SP 1 - 5.25
3. Mateusz Plichta SP 7 - 4.79
4. Michał Bednarski SP 7 - 4.74
5. Dominik Nowakowski SP Brochów - 4.61
6. Gabriel Majewski SP Sanniki - 4.54
7. Bartłomiej Kamiński SP 7 - 4.46
8. Jan Jesiołowski SP 1 - 4.16
9. Oskar Nowicki SP Brochów - 3.94
10. Kacper Gregorowski - 3.85
11. Dominik Durmaj - SP Sanniki - 3.77
Skok w dal dziewczęta:
1. Julia Skomiał SP 1 - 4.66
2. Katarzyna Bury SP 1 - 4.10
3. Patrycja Pręgowska SP 7 - 4.07
4. Maja Kuczyńska SP 1 - 3.93
5. Karolina Malesa SP 7 - 3.88
6. Beata Kacprzak SP Brochów - 3.85
7. Aleksandra Lachowicz SP Sanniki - 3.67
8. Magdalena Każmierska SP Brochów - 3.55
9. Aleksandra Przanowska SP 7 - 3.54
10. Oliwia Flakowska SP Brochów - 3.42
11. Kinga Kotowicz SP Sanniki - 2.77
100 metrów chłopcy:
1. Patryk Olejniczak SP 6 - 11.80
2. Maksymilian Awtuch SP 1 - 12.39
3. Tymoteusz Grzegorowski SP 6 - 12.69
4. Bartosz Żurawski SP 1 - 13.17
5. Kacper Jasiński SP 6 - 13.19
6. Hubert Radzio SP 7 - 13.33
7. Bartosz Dubielecki SP 1 - 13.48
8. Dominik Nowakowski - SP Brochów - 13.71
9. Dawid Leonarczyk SP Brochów - 14.01
10. Michał Bednarski SP 7 - 14.07
11. Piotr Kubiak SP Sanniki - 14.41
12. Gabriel Majewski  SP Sanniki - 14.47
13. Bartłomiej Kamiński SP 7 - 14.86
14. Oskar Nowicki SP Brochów - 15.86
100 metrów dziewczęta:
1. Julia Skomiał SP 1 - 13.70
2. Amelia Postek SP 6 - 14.41
3. Jagoda Szustkiewicz SP 7 - 14.89
4. Maja Kuczyńska SP 1 - 15.20
5. Lisa Nagoka SP 7 - 15.53
6. Magdalena Kaźmierska SP Brochów - 15.75
7. Aleksandra Nagłogowska SP 6 - 15.96
8. Aleksandra Nowak SP Brochów - 16.37
9. Katarzyna Andrzejewska SP 7 - 16.69
10. Oliwia Flakowska SP Brochów - 17.08
11. Zuzanna Cieślak SP Sanniki - 17.90
12. Weronika Stronkowska SP Sanniki - 17.98
13. Aleksandra Kowalczyk SP Sanniki - 19.27
Rzut piłeczką palantową chłopców:
1. Patryk Olejniczak SP 6 - 80
2. Michał Sahan SP Brochów - 53
3. Kacper Zygmunciak SP 1 - 52
4. Hubert Radzio SP 7 Sochaczew - 51
5. Mateusz Dobrowolski SP Brochów - 50
6. Adam Janiak - SP 7 - 48
7. Sokołowski Cezary SP 1 - 48
8. Dawid Leonarczyk SP Brochów - 44
9. Gawron SP 7 - 42
10. Michał Wojciechowski SP 6 - 38
11. Łukasz Stracha SP Sanniki - 37
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
1. Klaudia Kowalska SP Sanniki - 55
2. Weronika Stronkowska SP Sanniki - 37
3. Lisa Nagaoka SP 7 - 34
4. Aleksandra Kowalczyk SP 7 - 33
5. Aleksandra Nowak SP Brochów - 29
6. Klaudia Sujka SP 7 Sochaczew - 27
7. Nikola Małodobra SP 6 - 27
8. Maria Stasiak SP 6 - 26
9. Zuzanna Domańska SP 1 - 26
10. Wiktoria Wołkow SP 7 - 23
11. Zuzanna Staniaszek SP 6 - 22
Klasy V-VI SP:
Sztafeta 4x300m dziewczęta:
1. SP 3 Sochaczew - 3.35.08
2. SP 7 Sochaczew - 3.44.07
Sztafeta 4x300 chłopców:
1. SP 7 Sochaczew 3.10.08
2. SP 3 Sochaczew - 3.24.35
3. SP Brochów - 3.47.88
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
1. Karolina Majcher SP 7 - 28
2. Alicja Nowak SP 7 - 24
3. Maja Gorecka SP Sanniki - 24
4. Julia Wojtczak SP 7 - 23
5. Aleksandra Tymorek SP 3 - 18
6. Kamila Cichosz SP Sanniki - NM
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
1. Bartłomiejk Pisarek SP 7 - 50
2. Adrian Rutkowski SP Brochów - 34
3. Mateusz Mićkowski SP Sanniki - 33
4. Tomasz Tomczak SP Brochów - 31
5. Jarosz SP 7 - 30
6. Patryk Urbański SP Sanniki - 30
7. Szymański SP 7 - 30
8. Oskar Podkański SP Brochów - 30
9. Zarzycki Przemysław SP Sanniki - 26
Bieg 300 metrów dziewcząt:
1. Michalina Gosik SP 1 - 45.63
2. Urszula Walisiewicz SP 3 - 46.25
3. Daria Marzęcka SP 7 - 56.18
4. Maja Górecka SP Sanniki - 57.27
5. Vanessa Celeda SP 7 - 58.01
6. Sandra Kałuża SP Sanniki - 1.01.29
7. Ewelina Matusiak SP Sanniki - 1.04.53
8. Izabela Stachlewska SP 7 - 1.05.80
300 metrów chłopcy:
1. Oskar Stencel SP 7 - 44.59
2. Mikołaj Szatos SP Brochów - 50.06
3. Mariusz Dmoch SP 7 - 50.26
4. Ernest Tyl SP 7 - 51.48
5. Antonii Mikołajczyk SP 3 - 52.65
6. Oskar Elward SP 3 - 52.75
7. Tomasz Tomczak SP Brochów - 55.63
8. Oliwier Olczak SP Brochów - 1.00.46
9. Mateusz Miczkowski SP Sanniki - 1.03.39
10. Bartosz Maron SP Sanniki - 1.04.47
11. Kornel Jasiński SP Sanniki - 1.12.06
Skok w dal dziewczęta:
1. Diominika Czubak SP 3 - 4.07
2. Anna Badyńska SP 7 - 3.27
3. Anna Szymańska SP Sanniki - 3.14
4. Paulina Adamowicz SP Sanniki - 2.89
5. Zofia Wilczewska SP 7 - 2.61
6. Marta Kochańska SP 7 - 2.37
Skok w dal chłopców:
1. Jakub Lachowicz SP Brochów - 4.31
2. Kamil Jaczyński SP 3 - 4.13
3. Mikołaj Szatas SP Brochów - 3.92
4. Jakub Kołodziejczak SP 3 - 3.88
5. Antonii Mikołajczyk SP 3 - 3.80
6. Oliwier Kępczyński SP Brochów - 3.78
7. Kacper Duplicki SP 7 - 3.71
8. Ernest Tyl SP 7 - 3.66
9. Jakub Selerski SP 7 - 3.51
10. Stanisław Gorzkowski SP Sanniki - 3.24
11. Kacper Durmaj SP Sanniki - 3.20
12. Konrad Jasiński SP Sanniki - 2.99
Bieg 60 metrów dziewcząt:
1. Michalina Gosik SP 1 - 8.00
2. Urszula Walisiewicz SP 3 - 8.25
3. Dominika Czubak SP 3 - 9.25
4. Nikola Orlińska SP Brochów - 9.84
5. Aleksandra Tymorek SP 3 - 9.91
6. Julian Pietrzak SP Sanniki - 10.34
7. Zuzanna Basior SP 7 - 10.41
8. Kornelia Szewczyk SP Sanniki - 10.47
9. Aleksandra Dutkowska SP Sanniki - 10.84
60 metrów chłopcy:
1. Oskar Stencel SP 7 - 8.34
2. Adam Kubik SP 7 - 8.44
3. Jakub Lachowicz SP Brochów - 9.08
4. Adam Szypszak SP 7 - 9.36
5. Jakub Kołodziejczyk SP 3 - 9.42
6. Edward Oskar SP 3 - 9.56
7. Stanisław Gorzkowski SP Sanniki - 10.01
8. Maciej Wojciechowski SP Brochów - 10.14
9. Oskar Podkański SP Brochów - 10.22
10. Patryk Urbańsaki SP Sanniki - 10.84
Klasy 4 i młodsze:
300 metrów chłopcy:
1. Stanisław Król SP Brochów - 54.24
2. Antek Wolski SP 7- 54.26
3. Błażej Stelmach SP Brochów - 54.97
4. Witold Zuchora SP 7 - 55.36
5. Antoni Lachowicz SP Sanniki - 55.47
6. Jakub Lachowicz SP Sanniki - 56.32
7. Dariusz Jeznach SP 3 - 57,11
8. Jan Zwierzchowski SP Sanniki - 57.36
9. Mateusz Łukawski SP 3 - 58.38
10. Oskar Kmiecik SP 7 - 1.02.07
11. Bartłomiej Orliński SP 3 - 1.21.81
300 metrów dziewcząt:
1. Natalia Hoyer SP 3 - 55.30
2. Sandra Szymańska SP Brochów - 59.83
3. Zuzanna Jaworska SP 7 - 1.02.56
4. Natalia Badyńska SP 7 - 1.03.64
5. Jessica Kowalska SP 7 - 1.08.94
Rzut piłeczką palantową chłopcy:
1. Filip Adamski SP 7 - 33
2. Jakub Robak SP Sanniki - 30
3. Jakub Lachowicz SP Sanniki - 27
4. Dawid Jażdzyk SP 3 - 26
5. Bartosz Jeznach SP Brochów - 26
6. Antoni Lachowicz SP Sanniki - 26
7. Bartosz Cybulski Sp Brochów - 24
8. Franciszek Kwiatkowski SP 3 - 23
9. Dariusz Jeznach SP 3 - 23
10. Kacper Paszyk SP 7 - 23
11. Marzęcki SP 7 - 16
Rzut piłeczką palantową dziewczęta:
1. Kinga Wójcik SP 7 - 17
2. Natalia Hoyer SP 3 - 13
3. Marta Grygowska SP 7 -12
4. Emilia Wasilewska SP 7 - 10
40 metrów chłopcy:
1. Antonii Sot SP Brochów - 6.61
2. Eryk Kaliński SP Sanniki - 6.71
3. Bartosz Jeznach SP Brochów - 6.89
4. Bartosz Cybulski SP Brochów - 6.91
5. Dawid Jażdzyk SP 3 - 6.93
6. Mateusz Łukawski SP 3 - 6.99
7. Bartłomiej Orliński SP 3 - 7.03
8. Szymon Zagajewski SP 7 - 7.21
9. Witold Zuchora SP 7 - 7.39
10. Oliwier Siedlarek SP Sanniki - 7.75
40 metrów dziewczęta:
1. Daria Rutkowska SP Brochów - 7.11
2. Zuzanna Jaworska SP 7 - 7.38
3. Natalia Badyńska SP 7 - 7.59
4. Maja Fedorowicz SP 3 - 7.69
5. Oliwia Rosłoniak SP 7 - 7.91
Skok w dal chłopcy:
1. Stanisłąw Król SP Brochów - 3.69
2. Antoni Sot SP Brochów - 3.59
3. Błażej Stelmach SP Brochów - 3.36
4. Kacper Paszyk SP 7 - 3.24
5. Antonii Lipczyński SP 7 - 3.19
6. Franciszek Kwiatkowski SP 3 - 3.19
7. Eryk Kaliński SP Sanniki - 3.06
8. Witold Zuchora SP 7 - 2.81
Skok w dal dziewczęta:
1. Daria Rutkowska SP Brochów - 3.19
2. Maja Fedorowicz SP 3 - 3.08
3. Sandra Szymańska SP Brochów - 3.04
4. Zofia Bednarska SP 7 - 2.79
5. Oliwia Rosłoniak SP 7 - 2.67
6. Oliwia Dębowska SP 7 - 2.37
A A A
29.05.2019
godz.20:15
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość