POWIATOWY KONKURS PIOSENKI O ZDROWIU

17 maja br. reprezentacja naszej szkoły udała się na Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Ideą konkursu jest napisanie własnych słów o tematyce zdrowia do znanej muzyki bądź też stworzenie własnej. Z tym zadaniem z sukcesem zmierzyli się nasi uczniowie. Zespół w składzie: Jan Pawłowski, Szymon Szymański, Marta Kochańska, Izabela Stachlewska, Maja Kozłowska, Gabriela Siemińska, Izabela Orlińska, Jagoda Kochańska i Natan Wasilewski w kategorii klas 1-6 szkół podstawowych wywalczyli 3 miejsce. W kategorii klas 7-8 i 3 gimnazjum zespół z klasy 7a w składzie: Alan Wasilewski, Dawid Błaszczyk, Dawid Pieńczykowski, Miłosz Pędowski, Bartłomiej Kądziela, Kornelia Grzesiak,  Aleksandra Janiak, Julia Gers, Julia Fabisiak zdobył 1 miejsce i tym samym będzie reprezentować nasz powiat na wojewódzkim etapie konkursu 6 czerwca w Siedlcach.
Gratulujemy

Kinga Przybylska