FESTYN RODZINNY NA SPORTOWO

W słoneczny majowy poniedziałek tuż przed Dniem Dziecka, w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbył się kolejny już Festyn Rodzinny. Bogaty program festynu oraz wspomnienie ubiegłorocznej imprezy sprawiło, że szkoła oraz boiska wypełniły się tłumem ludzi. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Niecodzienną darmową atrakcją był zamek dmuchany, trampolina, lody oraz wata cukrowa. Uczniowie klas ósmych przeprowadzali eksperymenty naukowe udowadniając, że nauka nie musi być nudna. Natomiast uczniowie klas młodszych mogli rywalizować w biegach oraz przeciąganiu liny. Dzieciaki zadowolone i radosne spędziły ten piękny, słoneczny dzień na świeżym powietrzu, zamiast w szkolnych ławkach.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

ADMIN