194148 odwiedzin
Zbiórka używanych telefonów

ZAPARSZAMY UCZNIÓW I PRACOWNIKÓW SP7 DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI EKOLOGICZNEJ: ZBIÓRKI UŻYWANYCH TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, która w tym roku odbywa się pod hasłem:

„ODDAJ UŻYWANY TELEFON: POMAGAJĄC INNYM – POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE”

Na czym polega konkurs?

• Konkurs polega na zebraniu przez szkołę starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych w zamian za atrakcyjne nagrody i kupony pieniężne.
  • Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji,  gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom, a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu.

Jakie korzyści ma z tego szkoła?

1. Każda szkoła za każdy kg zebranych telefonów otrzyma 5 zł w postaci kuponów pieniężnych „Sodexo”.
  2. Szkoły  za najlepsze przeliczniki (relacje) ilości zebranych kg telefonów do ilości uczniów w szkole otrzymają nowoczesne, cyfrowe aparaty fotograficzne.
  3. Zwycięzca konkursu otrzyma atrakcyjną nagrodę główną w kwocie 2.000 zł do wyboru spośród nagród przewidzianych w regulaminie konkursu (np. skuter, rower, tablet, ekspres do kawy, sprzęt sportowy, sprzęt RTV, kamera sportowa, monitor, drukarka, gry, zapas papieru do ksero lub równowartość w kuponach „Sodexo” itp.) do wyboru przez szkołę i przedszkole.

Zbiórkę prowadzi: p. Katarzyna Czajkowska, sala nr 16.

Termin: do 15 listopada 2019r.