przejdź do Sochaczew.pl
198281 odwiedzin
WYNIKI VI POWIATOWEGO KONKURSU PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

 VI Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 7 w Sochaczewie

 

KATEGORIA I – III

SOLIŚCI

I MIEJSCE – JAGODA KOCHAŃSKA – SP 7 SOCHACZEW – WOJENKO WOJENKO

II MIEJSCE – JULIA BOCHYŃSKA – SP TERESIN – MASZERUJĄ STRZELCY

III MIEJSCE – JULIA GŁAŻEWSKA – SP WYCZÓŁKI - WSPOMNIENIE

WYRÓŻNIENIE – ANNA ZYDLEWSKA – SP 6 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY

WYRÓŻNIENIE – BARTOSZ WINNICKI – SP KĄTY - ZOŚKA

WYRÓŻNIENIE – ANTONI KRASUCKI – SP 4 SOCHACZEW – MARSZ MARSZ POLONIA

 

ZESPOŁY

I MIEJSCE – NIKOLA NOWAK

                 AGATA KOSIOREK – SP TERESIN – PAŁACYK MICHLA

                 HANNA RUDNICKA

II MIEJSCE – LENA BAGIŃSKA – SP ŻUKÓW – MOJE POCHODZENIE

                  LARA WINNICKA

III MIEJSCE – ALEKSANDRA OSTROWSKA – SP 7 SOCHACZEW – PRZYBYLI UŁANI

                  ZUZANNA SZYMAŃSKA                                                           

 

KATEGORIA IV-VI

SOLIŚCI

I MIEJSCE – NADIA CZUBACKA – SP GAWŁÓW – UWIERZ POLSKO

II MIEJSCE – DOMINIK CIEŚLA – SP 4 SOCHACZEW – CHŁOPCY SILNI JAK STAL

III MIEJSCE – IGA KACPRZAK – SP 3 SOCHACZEW – JEŚLI NIE WRÓCISZ

WYRÓŻNIENIE – PAWEŁ KAMIŃSKI – SP SZYMANÓW – IDĄ LEŚNI

WYRÓŹNIENIE – ANNA GANCARZ – SP GAWŁÓW – TANGO NA GŁOS…

WYRÓŻNIENIE – GABRIELA WALKIEWICZ – SP KĄTY – PIECHOTA

WYRÓŻNIENIE – BARBARA PLEBAN – SP 7 SOCHACZEW – POWRÓCISZ TU

 

ZESPOŁY

I MIEJSCE – KALINA STASZEWSKA

                 OLIWIA ZAGAJEWSKA – SP TERESIN – HEJ HEJ UŁANI

                 MAGDALENABIELACZYC

II MIEJSCE – MICHAŁ WRONISZ

                  VIKTORIA KRUPA - SP 3 SOCHACZEW – IDĄ LEŚNI

                  MICHALINA KOCHANOWSKA

III MIEJSCE – DOMINIK CIEŚLA

                   MAŁGORZATA WOJTKOWIAK – SP 4 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY DESZCZ

                   MARCELINA STASIAK                                             

 

KATEGORIA VII – VIII

SOLIŚCI

I MIEJSCE – AMELIA RATAJCZAK – SP 2 SOCHACZEW – KOLĘDA WARSZAWSKA

II MIEJSCE – BARBARA SŁUBIK – SP 7 SOCHACZEW – MIEJCIE NADZIEJĘ

III MIEJSCE – ALICJA KRASUCKA – SP 6 SOCHACZEW – JUŻ DOPALA SIĘ OGIEŃ  BIWAKU

 

ZESPOŁY

I MIEJSCE – ZUZANNA GRZEGOREK - SP KOZŁÓW BISKUPI – CISZA. MODLITWA KATYŃSKA

                 MIKOŁAJ BUDNER                                                           

II MIEJSCE – MAJA BARCIAK – SP 2 SOCHACZEW – DESZCZ JESIENNY DESZCZ

                  JULIA DUPLICKA

III MIEJSCE – KAMILA ŁUKASZEWICZ – SP 6 SOCHACZEW – ORZEŁ BIAŁY

                   MARTA ŁUKASZEWICZ

 

Nagroda specjalna Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie

dla Nadii Czubackiej SP Gawłów

 

LAUREATÓW KONKURSU ZAPRASZAMY NA UROCZYSTE PODSUMOWANIE

8 listopada 2019 r. na godzinę 13:00 do Sochaczewskich Kramnic Miejskich

ul. 1 Maja 21.

 

 

Koordynator konkursu:

KINGA PRZYBYLSKA

A A A
06.11.2019
godz.20:49
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość