przejdź do Sochaczew.pl
202725 odwiedzin
Biegi Górskie w Falenicy - 2 runda

W pierwszą sobotę stycznia 2013 roku młodzieżowa Sekcja Lekkoatletyczna dzialająca przy KM Aktywni Sochaczew rozpoczęła starty w nowym roku kalendarzowym. Pierwszym naszym startem była druga runda Biegów Górskich w Falenicy. Przełaje na wymagających trasach od 3 do 10 kilometrów. Jest też wspaniały relaks, który zyskuje coraz więcej sympatyków w naszym klubie - biegi na orientację.

Wyniki sportowe:

Bieg na 3 km startowało: 75 zawodników.

16m Jakub Kosk - 3 miejsce w M16.

25m Mikołaj Wosiński - 3 miejsce w M14.

Trener ekipy Emanuel Zimny wystartowal na 10 km. W gronie 382 zawodników zajął 62 miejsce - 10 miejsce w M30. Młodzi Aktywni wystartowali również w biegu na orientację. Do grona Raczkowski, Wosiński, Marczak, Kosk dołączyła Klaudia Lelonek. Nasz zespół zajął 25 miejsce na 80 sklasyfikowanych. Indywidualnie również udane debiuty. Klaudia Lelonek była 9 w open kobiet. W open mężczyzn na 26 miejscu sklasyfikowani zostali: Kosk, Marczak, Raczkowski i Wosiński. Tym samym zdobyliśmy pierwsze punkty do Mistrzostw Warszawy w biegu na orientację.