202747 odwiedzin
Wgrana w konkursie „LET’S SING IN ENGLISH”

OUR WINNERS

Wspaniały prezent mikołajkowy sprawili nam uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, biorący udział w IV Miejskim Konkursie „LET’S SING IN ENGLISH”. Po wielu próbach i zmaganiach wspaniale zaprezentowali się.

W kategorii klas 1-3 pierwsze miejsce zajęły dziewczęta z klasy 3a – Klaudia Krawczyk, Lisa Nagaoka, Katarzyna Andrzejewska i Emilia Maślanka, które autorskim układem ubarwiły do perfekcji opanowany tekst piosenki „If I catach You”. Natomiast Jagoda Szafaryn, z klasy 3c zajęła trzecie miejsce śpiewając utwór „Stay” Rhianny. Równie wysokie miejsca uzyskali uczniowie klas starszych. W kategorii zespołów z klas 4-6, nasz  zespół w składzie: Emilia Więckowska, Wiktoria Pisarek z klasy 5b oraz Agata Zielińska z 6c prezentując się w utworze „Reach” zdobył pierwsze miejsce. Dziewczęta wyśpiewały sobie pakiet bezpłatnych lekcji języka angielskiego. Lena Wachowska z 6a była druga, cudownie śpiewając „Can You feel the love tonight”. Można pokusić się o stwierdzenie, że nasi uczniowie przebili swoimi interpretacjami oryginalnych wykonawców. My chętnie posłuchamy, tych pięknych głosów i przy innych okazjach.

Marzena Zimna

11.12.2013