202746 odwiedzin
Pasowanie na czytelnika

W  Zespole Szkół w Sochaczewie odbyło się uroczyste Pasowanie na Czytelnika uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Jak co roku, biblioteka szkolna z pomocą uczniów z gimnazjum, przygotowała dla najmłodszych spektakl pt. „Królewna Śnieżka”. Gimnazjaliści z klas trzecich wcielili się w rolę: Śnieżki, Złej Macochy, Krasnoludków, Księcia oraz Myśliwego. Przybliżyli najmłodszym piękny, wzruszający świat bajek i baśni, który będą mogli poznać  dokładniej poprzez czytanie literatury. Cały utwór wzbogacono licznymi utworami muzycznymi. Przenieśliśmy się dzięki temu w tajemniczy świat muzyki, a najpiękniejszy taniec wykonali uczniowie klasy 0 c pod opieką Pani Edyty Kruczyk.  Biblioteka szkolna jest miejscem nie tylko wypożyczania książek, ale również miejscem spotkań bibliotekarza z czytelnikiem. Tu następuje proponowanie czytelnikowi rożnych  form pracy z książką. Mamy nadzieję, że najmłodsi czytelnicy naszej szkoły będą z chęcią nas odwiedzać i zagłębiać  się w świat bajek, baśni, opowiadań i przygód.

nauczyciele biblioteki

GALERIA:_Pasowanie _na_czytelnika