przejdź do Sochaczew.pl
194156 odwiedzin

Aktualności

A A A

 

ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W SOCHACZEWIE

 

na rok szkolny 2019/2020 odbędą się:

 od 09.05.2019r. do 28.08.2019r.

 

Karty zgłoszenia wydawane są w świetlicy szkolnej,  sekretariacie jak również można je wydrukować z naszej strony internetowej.

        0


Wyróżnienie dla naszej świetlicy

W dniu 19.12.2018r. uczennica z naszej świetlicy pod kierunkiem Pani Anny Flakowskiej odebrała wyróżnienie w konkursie na "Najładniejszą ozdobę choinkową". Gratulacje dla Leny Fening z kl. II Szkoły Podstawowej nr 7.

 


 

Jasełka świetlicowe to "Bajkowe postaci u żłóbka"

W dniu 11.12.2018r. w naszej świetlicy odbyły się Jasełka dla rodziców i zaproszonych gości. Celem przedstawienia było wdrażanie dzieci do dzielenia się wrażeniami i przeżyciami związanymi ze Świętami Bożego Narodzenia. Dziękujemy rodzicom i zaproszonym gościom za tak liczne przybycie i wsparcie podczas przygotowań do przedstawienia.
"Mikołajkowe Warsztaty Międzyświetlicowe"

W dniu 06.12.2018r. w naszej świetlicy szkolnej poraz pierwszy odbyły się warsztaty plastyczne zorganizowane przez Dagmarę Niemiec i Annę Flakowską, na które przyjechały dzieci ze wszystkich świetlic szkół podstawowych z Sochaczewa. Tego dnia tworzyliśmy wspólnie kartki świąteczne i aniołki wykorzystując różne elementy dekoracyjne. Po zajęciach odbył się słodki poczęstunek sfinansowany przez Radę Rodziców. Wszystkie dzieci biorące udział w tych warsztatach otrzymały podziękowania i "skrzata" wykonanego przez Dagmarę Niemiec.

Dziękujemy Pani Kierownik świetlicy Barbarze Banasikowskiej i wychowawcom Pani Dorocie Komosińskiej i Anicie Nowak za wsparcie i pomoc w przygotowaniach.

 


 

"Jesienne warsztaty międzyświetlicowe"

W dniu 30.10.2018 r w Szkole Podstawowej nr 2 w Sochaczewie dzieci z naszej świetlicy uczestniczyły w warsztatach międzyświetlicowych. Na tym spotkaniu dzieci wykonywały stempelki z elementami jesieni oraz pracę przestrzenną "Sowa". Pod opieką Anny Flakowskiej w tych warsztatach wzięły udział uczennice klasy II SP 7 Łucja Selerska i Iza Wielgorz.

Wychowawcy ŚwietlicyZapisy dzieci do świetlicy Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie

na rok szkolny 2018/2019 odbędą się:


od 07.05.2018 do 24.08.2017r.

Karty zgłoszenia wydawane są w świetlicy szkolnej,  sekretariacie jak również można je wydrukować ze strony internetowej naszej szkoły http://sp7.sochaczew.pl/ z zakładki świetlica szkolna.

  

ZAPISY DZIECI DO ŚWIETLICY

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W SOCHACZEWIE


na rok szkolny 2017/2018 odbędą się:

 od 08.05.2017r. do 25.08.2017r.

 

Karty zgłoszenia wydawane są w świetlicy szkolnej,  sekretariacie jak również można je wydrukować ze strony internetowej naszej szkoły z zakładki świetlica szkolna.


Andrzejki 2015r.

Andrzejki, to czas wróżb i zabaw. Nie mogło ich zabraknąć również w naszej szkolnej świetlicy. 26 listopada o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci i rodziców.  Tego czwartkowego popołudnia za sprawą zaczarowanych butów, tajemniczych kotów i dyskotekowej muzyki świetlica stała się kolorową, magiczną salą, gdzie wspaniałą atmosferę przeplatały wróżby andrzejkowe. W trakcie zabawy dzieci zaprezentowały układy taneczne oraz nauczyły jednego układu rodziców i zaproszonych gości. Było bardzo przyjemnie i wesoło. Wszyscy bawili się świetnie i doskonale.

 


Zapisy dzieci do świetlicy szkoły podstawowej na rok szkolny 2015/2016 odbędą się w dwóch turach:

 

 

I - od 13.04.2015 do 12.06.2015r.

II - od 15.07.2015 do 20.08.2015r.

Karty zgłoszenia wydawane są w świetlicy szkolnej,  sekretariacie jak również można je wydrukować ze strony internetowej naszej szkoły z zakładki świetlica szkolna.

 


 

Kryteria przyjmowania dzieci do świetlicy szkolnej

 1. Do świetlicy szkolnej w pierwszej kolejności przyjmowane są dzieci z klas I-III.
 2. Nabór dzieci odbywa się co roku na następny rok szkolny (w każdym roku wydawane są nowe karty zgłoszenia dziecka do świetlicy).
 3. O przyjęciu dzieci decyduje komisja w składzie: dyrektor szkoły, kierownik świetlicy, pedagog szkolny.
 4. O przyjęciu do świetlicy decyduje kolejność zgłoszeń.
 5. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest:
         a. praca zawodowa obojga rodziców,
         b. rodziców samotnie wychowujących dzieci (zaświadczenie o  zatrudnieniu z zakładu pracy do wglądu).
 6. Nieusprawiedliwiona przez rodziców trzytygodniowa nieobecność dziecka   upoważnia kierownika świetlicy do skreślenia dziecka z listy dzieci uczęszczających do świetlicy po wcześniejszym pisemnym powiadomieniu rodziców/opiekunów.
 7. Dzieci nie przyjęte do świetlicy lub zgłoszone po terminie naboru umieszczane są na liście rezerwowej.
 8. W świetlicy prowadzone są zajęcia w grupach wychowawczych. Liczba uczniów w grupie nie powinna przekraczać 25.
 9. Prawa i obowiązki ucznia uczęszczającego do świetlicy szkolnej określa wewnętrzny regulamin.  
 10. Karty zgłoszenia wydawane są w świetlicy szkolnej i sekretariacie. 
 11. Karty zgłoszenia można również pobrać ze strony internetowej Zespołu Szkół  w Sochaczewie w zakładce Świetlica szkolna - dokumenty do pobrania.

 

Świetlicowe jasełka.

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość