Przekaż 1%

Apel do środowiska szkolnego w sprawie aktywnego włączenia się do programu:

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 7 w Sochaczewie

Szanowni Państwo,

dążąc do zdobycia  dodatkowych środków finansowych  na  działalność statutową  szkoły, Rada Rodziców przystąpiła do programu:

Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły.

Program umożliwi  pozyskiwanie przez Radę Rodziców  - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, 75% wartości kwot od przekazanego przez Państwa  1%  podatku dochodowego.

Polecając  tę formę gromadzenia funduszy, przeznaczanych na  poprawę warunków nauczania naszych dzieci, prosimy także o zainteresowanie nią Państwa przyjaciół i  znajomych oraz   poinformowanie  ich, że  mogą tą drogą wspomóc naszą szkołę i jej uczniów.

Aby przekazać 1% podatku należy wpisać  w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2017:

nr KRS: 0000268115

cel szczegółowy 1%:Rada Rodziców  przy Szkole Podstawowej nr 7 w     Sochaczewie”

Przewodnicząca Rady Rodziców

Dorota Bednarska

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji „Rodzice Szkole” znajdują się na stronach internetowych:  www.rodziceszkole.edu.pl i www.radyrodzicow.pl