203621 odwiedzin
PASOWANIE NA UCZNIA

W  Szkole Podstawowej nr 7 w Sochaczewie miała  miejsce  uroczystość  pasowania na  ucznia. Wśród  zaproszonych  gości był burmistrz Miasta Sochaczew, p.  Piotr Osiecki, dyrektor Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji  Pozarządowych, p. Agata Kalińska. Gospodarzem uroczystości był dyrektor Zespołu Szkół, p. Zbigniew Pakuła.

Sala kino-teatru  wypełniona  była rodzicami pierwszoklasistów i  uczniami klas 0-III. Uroczyste przyrzeczenie  złożyło 77 pierwszoklasistów. Uczniowie otrzymali pamiątkowe  dyplomy, słodycze ufundowane przez Radę Rodziców, a  także przygotowane przez trzecioklasistów  przyborniki.

Po uroczystości pasowania głos zabrał burmistrz, p. Piotr Osiecki. Życzył  pierwszakom pasma  sukcesów.

Po części  oficjalnej każda  klasa  zaprezentowała  się w programie  artystycznym. Klasa Ia przygotowała  program pod kierunkiem p. Renaty Bogdanowicz, Ib – p. Bożeny Sitarskiej, Ic – p. Renaty Chudzyńskiej, Id - p. Edyty Kruczyk. Był to bardzo ważny dzień  dla całej  społeczności szkolnej.

Renata Chudzyńska

05.11.2014