203430 odwiedzin
Dzień refleksji i pożegnań

25 czerwca 2015 r. w naszej szkole to dzień refleksji i pożegnań. Jak co roku rozstaliśmy się z uczniami klas trzecich gimnazjum. Niektórzy z nich spędzili w naszych murach 10 lat. Były to lata pierwszych przyjaźni, zauroczeń i miłości. Niektórzy z nich wykazali się bardzo wysokimi wynikami w nauce, wzorową postawą, sukcesami sportowymi, wokalnymi, plastycznymi, poetyckimi.
Pożegnanie odbyło się w gronie zaproszonych gości: Pani Danuty Szewczyk – Kozłowskiej, Dyrektor Miejskiego Zespołu Ekonomicznego w Sochaczewie, Pani Liliany Maślanki, zastępcy Przewodniczącej Rady Rodziców, Dyrekcji, Rady Pedagogicznej, Rodziców i przyjaciół.  Uczniowie wzorowi  zostali nagrodzeni, wybrano najlepszych sportowców, nadszedł czas wspomnień i rozstania. Młodzież przygotowała dla swoich wychowawców podziękowania i niespodzianki, przez które niejednemu popłynęły łzy wzruszenia. Wspólnie wspominaliśmy początkowe lata w gimnazjum, wspólne zabawy, wycieczki, spotkania i żarty.
Dyrektor Zespołu Szkół w Sochaczewie wspominał dobre i złe chwile, wszystkim gratulował ukończenia szkoły, życzył powodzenia, wspominał największe sukcesy i życzył jeszcze większych.

W perspektywie rozstania życzymy Wam drodzy Absolwenci, abyście postępowali zgodnie ze złożonym ślubowaniem, spełniali swoje marzenia, dokonywali najlepszych wyborów i abyśmy mogli być z Was dumni.

Agnieszka Słubik - Woźnicka

11.07.2015