203622 odwiedzin
GŁOSUJ NA NASZ PROJEKT SBO 2016

GŁOSUJ NA NASZ PROJEKT-SBO 2016

W poniedziałek, 28 września, ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone w ramach III edycji Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego. Kwota 1,1 mln czeka. Głosować może każdy dorosły mieszkaniec, ale też młodzież kończąca w tym roku 16 lat.

W tej edycji pula 1.100.000 podzielona została na projekty duże (800.000) i małe (300.000). Przez projekty duże należy rozumieć zadania o wartości od 100.000 do 800.000 zł, a małe to pomysły do 100.000 zł. Do wyboru mamy 25 różnorodnych pomysłów na lepszy, ciekawszy, barwniejszy Sochaczew, ale spośród nich możemy wybrać MAKSYMALNIE DWA. Można zaznaczyć dwa projekty, można tylko jeden – i taka karta będzie ważna. Jeśli postawimy trzy krzyżyki na karcie, nasz głos przepadnie.

Od 28 września do 15 października w dziewiętnastu punktach na terenie miasta dostępne są wzory kart. Wystarczy zaznaczyć w okienku „wybór” dwa krzyżyki, na dole wpisać numer PESEL i wrzucić kartę do urny.

Można też głosować drogą elektroniczną, nie wychodząc z domu, poprzez portal http://www.glosowanie.sochaczew.pl/

Po wejściu na portal do wyboru będą dwie opcje – głosowanie zwykłe, gdy trzeba podać numer PESEL, albo za pomocą profilu zaufanego.

W I i II edycji Sochaczewskiego Budżetu Obywatelskiego nasze projekty odniósły wielki sukces.

W tym roku zgłoszono do III edycji SBO w ramach małego projektu wyposażenie pracowni komputerowej w nowe zestawy oraz remont istniejącej sieci.

13. Pracownia komputerowa dla Zespołu Szkół w Sochaczewie

Propozycja zgłoszona przez Rada Rodziców przy Zespole Szkół w Sochaczewie dnia 2015-06-29

Opis projektu: Celem projektu jest wyposażenie pracowni komputerowej w naszej szkole w nowe zestawy komputerowe (22 sztuki), zawierające co najmniej: procesor Intel Core i5 3, 1 GHz, HD Grapics 4600, pamięć operacyjna (RAM) co najmniej 8 GHz i monitory 21, 5 cala. W ramach wyposażenia pracowni przewidywany jest także remont istniejącej sieci.

Głosujemy tradycyjnie:
- na papierowych karatach dostępnych w naszym szkolnym punkcie do głosowania,
- albo drogą elektroniczną
ANKIETA DO GŁOSOWANIA

Głosować mogą wszyscy do 15 października, w tym także młodzież, która w 2015 roku kończy 16 lat.

Nasz projekt pozycja nr 13.

LICZYMY NA TWÓJ GŁOS!

28.09.2015