203324 odwiedzin
„ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE”

Pod taką nazwą odbył się w naszej szkole 19 października br. konkurs piosenki. Realizowany był on w ramach projektu edukacyjnego przez uczennice klasy 3a Weronikę Migda i Małgosię Kalinowską oraz Lenę Wachowską z klasy 2a. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjum. Przystąpiło do niego 50 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy wykonywali dowolną piosenkę w języku polskim. Po wysłuchaniu 31 prezentacji jury w składzie: Pan Dyrektor Zbigniew Pakuła, Pani Kinga Przybylska i Weronika Migda postanowiło nagrodzić następujących uczniów:

klasy 4-6:

I miejsce - Marysia Fornalska kl. 6b za utwór „Czy nastanie znów świt?”

II miejsce - Miłosz Pędkowski i Bartłomiej Kądziela kl. 4a za piosenkę „Wierzę w lepszy świat”

III miejsce - Jagoda Szustkiewicz i Kasia Andrzejewska kl. 5a za utwór „Zapamiętaj”

Klasy 1-3 gimnazjum:

I miejsce - Karolina Goźlińska kl. 1a w piosence „Tańczące Eurydyki”

II miejsce - Julia Woźnicka i Cody Piotr Dąbrowski kl. 3b za utwór „Naucz mnie”

III miejsce - Kinga Adamiak kl. 3a za piosenkę „Przyjdzie taki dzień”

Wszystkim uczestnikom gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

KP

20.10.2015