Suuuper Andrzejki

SUUUPER ANDRZEJKI

W dniu 27.11.2015r. w naszej szkole Samorząd Szkolny zorganizował dyskotekę andrzejkową. Nikt nie przypuszczał, że frekwencja będzie taka wysoka  ponad 170 uczniów  z  klas 3- 6 SP7 i 1-3 Gim. 3 wzięło udział w  imprezie. Były wróżby andrzejkowe, malowanie twarzy i  super muzyka. To wszystko sprawiło, że młodzież bawiła się świetnie. Sala gimnastyczna była zapełniona po brzegi. Z komentarzy dzieci po dyskotece, wnioskuję, że była to najlepsza impreza ostatnich miesięcy. Dzieci zmęczone, ale szczęśliwe po zakończeniu zabawy  szybko udały się do domów.  Ja ze swojej strony pragnę podziękować dyrekcji i nauczycielom  czuwającym nad bezpieczeństwem podczas zabawy, p. Sylwii Pędowskiej za malowanie twarzy dzieciaczkom, p. Tomaszowi Ponieważowi  za nagłośnienie imprezy i dzieciom z samorządu za organizację samej zabawy. Wszystko udało sie super i z niecierpliwością czekamy na następna dyskotekę.

Opiekun SU

Tomczyk Kalina