203621 odwiedzin
Biwak Zuchowy „Świąteczna zagadka ”

BIWAK ZUCHOWY "ŚWIĄTECZNA ZAGADKA"

Pod takim hasłem w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się zuchowy biwak. W czasie zajęć zuchy zdobyły sprawność detektywa. Musiały przejść wiele prób oraz zdać egzamin, aby zdobyć legitymację detektywa. Pod okiem druhny Miry uczyły się sporządzać portret pamięciowy, a z druhną Karoliną rozwiązywały detektywistyczną zagadkę. Poznały podstawy języka migowego i założyły agencję detektywistyczna „Sprawne oko”. Najważniejszym punktem i niespodzianką dla zuchów była obietnica zuchowa, którą złożyły: Kinga Wójcik,  Gabrysia Walkiewicz, Kacper Kubik, Zosia Szczepanik, Ola Makulec oraz Amelka Czubatka. Uroczystą obietnicę poprzedziły próby odwagi, wiedzy oraz znajomości Prawa Zucha. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Pakuła, rodzice oraz harcerze z Hufca Sochaczew. Wszystkie zuchy bawiły się świetnie i wróciły do domu pełne wrażeń oraz nowych umiejętności. Biwak zorganizowali druhna Laura, druhna Roksana oraz druh Jakub.

druhna Roksana

14.12.2015