203109 odwiedzin
SZLACHETNA PACZKA w naszej szkole

„SZLACHETNA PACZKA” W NASZEJ SZKOLE

Uczniowie z naszej szkoły brali udział w akcji „Szlachetna paczka”, której celem było zebranie najpotrzebniejszych produktów spożywczych, środków chemicznych i artykułów szkolnych dla jednej z sochaczewskich rodzin. W zbieranie potrzebnych artykułów, zaangażowała się klasa 2b z Gimnazjum nr 3. Zamiast mikołajkowych prezentów, każdy przynosił coś od serca dla rodziny w potrzebie, ale według wcześniej sporządzonej listy. Wszystkie informacje o rodzinie i listę potrzeb dostarczyła pani Marzena Kaniewska koordynator tego projektu na terenie naszego miasta. Uczniowie bardzo zaangażowali się i jako wolontariusze uczestniczyli w pakowaniu paczek w magazynie, a także w ich rozwożeniu. Wszystkie paczki,  a było ich łącznie 37, zostały dostarczone 13 grudnia. Jako darczyńcy dostaliśmy piękny list z podziękowaniami. Cieszymy się, że tak chętnie włączyliście się w akcje „Szlachetna paczka”. Dzięki Waszej życzliwości spełnią się czyjeś marzenia! Opiekunem akcji w naszej szkole była R. Mierzwińska.

R&M

18.12.2015