Świetlicowe występy

ŚWIETLICOWE WYSTĘPY-JASEŁKA 2015

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który długo czekają nie tylko dzieci, ale również dorośli i osoby starsze. Tradycją naszej świetlicy stały się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu całej społeczności świetlicowej dla rodziców i Rady Pedagogicznej. W grudniowy popołudniowy dzień 18.12.2015r. o godzinie 16:10 dzieci świetlicowe przedstawiły Jasełka pt: "Jest taki dzień" dla rodziców i gości. W każdy występ dzieci bardzo się angażują, wkładają dużo pracy i serca. W tegorocznych jasełkach dzieci zaprezentowały układ taneczny do piosenki "Waka Waka" Shakiry. Chcąc przybliżyć rodzicom, koleżankom i dzieciom ten radosny, miły czas świąt Bożego Narodzenia potrzebna jest również cała oprawa, o którą dbają już wychowawczynie. Po występie dzieci otrzymały gromkie brawa, podziękowania oraz drobny upominek od wychowawczyń. Bardzo serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie na Jasełka świetlicowe. Najbardziej jesteśmy wdzięczni naszym wychowankom za przepiękny występ, za zaangażowanie, za wspólne zaśpiewanie kolęd i pastorałek.  Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków!

Dagmara Niemiec

25.01.2016