przejdź do Sochaczew.pl
203426 odwiedzin
Zajęcia w czasie ferii zimowych

ZAJĘCIA  SPORTOWE  W  CZASIE  FERII  ZIMOWYCH

Mała sala  (SZKOŁA PODSTAWOWA)

Poniedziałek 01.02.2016 r.     

 godz. 9:00 - 11:00 – p. Renata Chudzyńska – kl. I-III

 godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI - p. Emanuel Zimny  - piłka siatkowa

 Hala  (GIMNAZJUM)  

 godz. 11:00 – 14:00 – p. Zbigniew Pakuła – piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

 


Mała sala  (SZKOŁA PODSTAWOWA)

Wtorek 02.02.2016 r.               

godz. 9:00 – 11:00 – p. Renata Próchniak – kl. I-III

godz. 11:00-14:00 Kalina Tomczyk – sala 51  gimnazjum

Hala

p. Włodzimierz Gerasik – turniej piłki nożnej szkoła podstawowa


Mała sala  (SZKOŁA PODSTAWOWA)

Środa 03.02.2016 r.                   

godz. 9:00 – 11:00 – p. Monika Beta – kl.I-III

godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI – p. Emanuel Zimny – piłka siatkowa 

Hala  (GIMNAZJUM)

p. Tomasz Ponieważ – turniej piłki  nożnej

Zajęcia teatralne  godz. 10:00 – 12:00 – p. Edyta Zagajewska   sala nr 35


Mała sala  (SZKOŁA  PODSTAWOWA)

Czwartek 04.02.2016 r.            

godz. 9:00 – 11:00 – p. Małgorzata Kępa kl. I-III                                     

godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI – p. Tomasz Ponieważ – piłka siatkowa


Mała sala  (SZKOŁA  PODSTAWOWA)

Piątek 05.02.2016 r.                  

godz. 9:00 – 11:00 – p. Małgorzata Warzecha  kl.I-III

godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI – p. Zbigniew Pakuła – piłka siatkowa

Hala (GIMNAZJUM)

godz. 11:00 – 14:00 – p. Włodzimierz Gerasik – piłka siatkowa

Zajęcia teatralne     godz. 10:00 – 12:00 – p. Edyta Zagajewska – sala nr 35

Zajęcia z języka angielskiego    godz.10:00 – 12:00 – p. Marzena Zimna – sala nr 18


Mała sala  (SZKOŁA  PODSTAWOWA)

Poniedziałek 08.02.2016 r.                 

godz. 9:00 – 11:00  - Edyta Kruczyk kl.I-III

godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI – p. Włodzimierz Gerasik – piłka siatkowa

Hala  (GIMNAZJUM)

godz. 11:00 – 14:00 – p. Tomasz Ponieważ – piłka siatkowa


Mała sala  (SZKOŁA  PODSTAWOWA)

Wtorek 09.02.2016 r.                           

godz. 9:00 – 11:00 – p. Renata Bogdanowicz kl.I-III

godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI - p. Włodzimierz Gerasik – piłka  siatkowa

Hala  (GIMNAZJUM)

p. Zbigniew Pakuła – turniej piłki siatkowej

Zajęcia teatralne   godz. 10:00 – 12:00 – p. Beata Wilczek – sala nr 35


Mała sala  (SZKOŁA  PODSTAWOWA)

Środa 10.02.2016 r.                               

godz. 9:00 – 11:00 – p. Mariola Kozłowska kl. I-III

godz. 11:00 – 13:00 – p. Karolina Kowalska            kl. I-III

godz. 13:00 – 15:00 – klasy IV-VI – p. Kalina Tomczyk – piłka siatkowa 

Hala  (GIMNAZJUM)

godz. 11:00 – 14:00 – p. Tomasz Ponieważ – piłka siatkowa

Zajęcia z języka angielskiego   godz. 10:00 – 12:00 – p. Marzena Zimna – sala nr 18


Mała sala  (SZKOŁA  PDSTAWOWA)

Czwartek 11.02.2016 r.                        

godz. 9:00 – 11:00 – p. Ewa Fergińska kl. I-III

godz. 11:00 – 13:00 – klasy IV-VI – p. Emanuel Zimny – piłka siatkowa

Hala    (GIMNAZJUM)

godz. 11:00 – 14:00 – p. Kalina Tomczyk – piłka siatkowa 

Zajęcia teatralne   godz. 10:00 – 12:00 – p. Beata Wilczek – sala nr 35


Mała sala  (SZKOŁA  PODSTAWOWA)

Piątek 12.02.2016 r.                              

godz. 9:00 – 11:00 – p. Bożena Sitarska kl. I-III

godz. 11:00 – 13:00 – p. Emanuel Zimny

Hala  (GIMNAZJUM)

Godz. 11:00 – 14:00 – p. Kalina Tomczyk – piłka  siatkowa

 Serdecznie zapraszamy

A A A
29.01.2016
godz.21:58
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość