Małe Dyktando

MAŁE DYKTANDO

13 maja 2016r. o godz. 15.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie odbył się już po raz XVII miejsko-gminny konkurs orograficzny dla uczniów klas 2-3 ,,Małe dyktando". Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną. Naszą szkołę reprezentowała pięcioosobowa drużyna, wyłoniona podczas eliminacji szkolnych: Magdalena Moszczyńska kl. 3a, Marlena Wolff kl. 3a, Michał Anasiak kl. 3a, Bartłomiej Pisarek kl. 3a, Marcel Górecki kl.3c.  Uczniowie ci przygotowywali się do zmagań ortograficznych pod kierunkiem swoich nauczycieli p. Moniki Bety i p. Karoliny Kowalskiej. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

Nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

-Marlena Wolff kl.3a-II miejsce

-Magdalena Moszczyńska kl. 3a- III miejsce

-Marcel Górecki kl. 3c -III miejsce

Gratulujemy małym mistrzom i życzymy dalszych sukcesów w zmaganiach z ortografią!

Monika Beta

16.05.2016