Nowe władze Samorządu Uczniowskiego w Zespole Szkół w Sochaczewie

Rozwijanie aktywności i samorządności jest jedną z ważniejszych spraw w procesie wychowania. To przez takie działania rozbudza się inicjatywę uczniów, ich samodzielność. Dlatego na terenie Zespołu Szkół w Sochaczewie  prężnie działa Samorząd Uczniowski. Praca SU dotyczy pewnych kręgów tematycznych systematycznie rozwijanych i realizowanych w procesie dydaktyczno–wychowawczym.      Dnia 16.09.2016r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu. Każdy uczeń naszej szkoły anonimowo mógł oddać jeden głos na swojego kandydata. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono nowy Zarząd Samorządu Uczniowskiego.

SKŁAD RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Pietruszka  Aleksandra  IIIb    - przewodnicząca,

Goźlińska  Karolina  IIa          - I zastępca

Więckowska  Emilia  IIa         - II zastępca

Marcjańska  Paulina  IIIb        - członek

Kasza  Jagoda  VIb               - członek

Malesa  Karolina  VIb            - członek

Andrzejewska  Katarzyna  VI  a   -  członek

Opiekunem  Samorządu  Uczniowskiego  została  p. Tomczyk Kalina, nauczyciel  wychowania  fizycznego.

Kalina Tomczyk

02.10.2016