przejdź do Sochaczew.pl
226634 odwiedzin
Medale na Mistrzostwach Międzypowiatów w Biegach Przełajowych

MEDALE NA MISTRZOSTWACH MIĘDZYPOWIATÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

30 września Kamion k. Sochaczewa gościł biegaczy ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Roozegrane zostały zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych. Miło było popatrzeć na walkę reprezentantów SP 7 Sochaczew, Gimnazjum nr 3 oraz KM Aktywni Sochaczew, zwłaszcza gdy część z nich awansowała do Mazowieckiego Finału Igrzysk. Oczywiście były też miejsca medalowe. Awans do Finału Igrzysk któe odbędą się wiosną 2017 roku wywalczyła pierwsza 12 z każdego biegu.

Oto wyniki.
Klasy 5 - 800 metrów dziewcząt-  tym biegu wystartowała Lisa Nagaoka. Niestety nie udało się dobiec na premiowanym awansem miejscu. Lisa dobiegała na 40 pozycji. Klasy 6 dziewcząt - 800 metrów- Na 34 miejscu do mety dobiegła Jagoda Szustkiewicz.  W biegu na dystansie 1000 metrów chłopców z klas 6 mieliśmy dwóch reprezentantów. Do mety na 6 pozycji dobiegł Eryk Tyl. Bliski awansu był Mateusz Odolczyk który zajął 14 miejsce. Rywalizację w biegach gimnazjalnych rozpoczęły dziewczyny - startowały na dystansie 1000 metrów.  W klasach pierwszych niesamowite emocje. Drugie i trzecie miejsce przypadło trenującym w KM Aktywni Sochaczew Julii Wosińskiej (Lasocin) i Weronice Lewandowskiej (Wymysłów) na 6 miejscu bieg ukończyła Weronika Wilczek. 
W klasach 3 gimnazjum reprezentowały nas dwie zawodniczki. Aleksandra Pietruszka i Julia Dragańska. Na medalowej trzeciej pozycji dobiegła Ola. Sprawiając wszystkim miłą niespodziankę. Gimnazjaliści rywalizowali na dystansie 1500 metrów. W klasach pierwszych Denis Pysaniuk zajął 30 miejsce. Bieg klas drugich przyniósł nam srebro. Wywalczył je Jakub Kasza po bardzo zaciętej i wyrównanej walce.W biegu klas trzecich gimnazjum wystartował Patryk Karczewski, który zajął 41 miejsce. Do finału Igrzysk Mazowieckich awansowali: Eryk Tyl, Weronika Wilczek, Jakub Kasza i Aleksandra Pietruszka - finały na wiosnę.
Emanuel Zimny

A A A
14.10.2016
godz.22:15
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość