Sochaczew
„YOUNG MASTERS OF ENGLISH”

MIEJSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „YOUNG MASTERS OF ENGLISH”

9 maja 2017 w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się po raz trzeci MIEJSKI KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO „YOUNG MASTERS OF ENGLISH” dla uczniów z klasy drugiej i trzeciej szkoły podstawowej. Nasza szkoła była reprezentowana przez pięcioro mistrzów językowych: Patryka Pawłowskiego i Bartosza Wójcicki (klasa druga) oraz Oliwiera Mikulskiego, Ninę Zarzycka i Marte Kochańską (klasa trzecia). Po godzinnych zmaganiach z testem z języka angielskiego i sprawdzeniu ich przez obecnych nauczycieli zostały ogłoszone wyniki. Z radością przyjęliśmy wiadomość o trzecim miejscu Bartosza. Reszta naszych uczniów była w czołówce, chociaż trudno było przyjąć miejsca zaraz za zwycięską trójką. Jesteśmy dumni z tak odważnych, pracowitych i cudownych uczniów oraz z wyników naszej wspólnej pracy. Było wspaniale, a w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.

Marzena Zimna

11.05.2017