Sochaczew
Las i jego mieszkańcy
MIEJSKI KONKURS PRZYRODNICZY "LAS I JEGO MIESZKAŃCY"

10 maja w Szkole Podstawowej nr 2 w Sochaczewie odbyła się XIII edycja Miejskiego Konkursu Przyrodniczego pod hasłem "Las i jego mieszkańcy". Konkurs  był  adresowany do uczniów  klas III. Naszą  szkołę  reprezentowała  siedmioosobowa drużyna w składzie: Nina Zarzycka 3c, Marta Kochańska 3c, Anna Badyńska  3c, Paweł Muciek   3c, Konrad Kaliński 3d, Kuba  Selerski  3c, Julia Kotkowska 3c
Dzieci  rozwiązywały  indywidualnie i  zespołowo  zadania testowe. Test  był bardzo ciekawy, jego poziom  dostosowany  do wieku uczestników. Również  gry  zespołowe  przygotowane  były w bardzo atrakcyjnej formie. Dostarczyły  dzieciom  wielu pozytywnych  wrażeń. Drużynowo  zajęliśmy III miejsce. Indywidualnie Ania Badyńska zajęła III miejsce. Marta Kochańska otrzymała  wyróżnienie. Gratuluję  całemu  zespołowi!
Dziękuję pani Marioli Kozłowskiej  za przeprowadzenie   eliminacji szkolnych. Organizatorom dziękuję za  miłą atmosferę, atrakcyjną formę  sprawdzenia  wiedzy uczestników, która była dla dzieci źródłem nowych, ciekawych doświadczeń, a nie  traumy i  wylanych łez.

Renata Chudzyńska
14.05.2017