Sochaczew
Dzień Dziecka pierwszaków

DZIEŃ DZIECKA PIERWSZAKÓW

2 czerwca klasa 1a ze swoją wychowawczynią p. Moniką Beta spędziła Dzień Dziecka w nietuzinkowym miejscu- w centrum zabaw Happy Parku w Sochaczewie. W wielofunkcyjnej sali z licznymi atrakcjami i zabawkami dzieci spełniały swoje marzenia. Malowanie twarzy dzieciom, ubieranie w stroje z bajek i zamykanie w mydlanych bańkach pozwoliło maluchom przenieść się choć na chwilę w świat najpiękniejszych baśni. Dzieci szalały na kilkupoziomowej konstrukcji zabawowej z drabinkami, kładkami, torem przeszkód oraz w basenie z piłkami. Jeździły mini pojazdami, przechodziły przez tunel, grały w gry. Żal było wyjeżdżać. Na szczęście niedługo wakacje. Polecamy wszystkim to miejsce, a wtedy wakacje nie będą nudne, nawet gdy pada deszcz!

Monika Beta

03.06.2017