Sochaczew
INTEGRACJA W 1A
Integracja w 1a
W miniony poniedziałek klasa 1a była na pierwszym klasowym  wyjeździe w parku rozrywki "Pepeland" w Dziekanowie. Czekaliśmy na tę wycieczkę długo, bo aura wciąż płatała figle. Warto  było jednak poczekać. Pogoda w poniedziałek była rewelacyjna, a wyjazd pełen  wrażeń. Była zabawa w Małpim Gaju, odwiedziny w Mini Zoo, szaleństwo na profesjonalnych trampolinach, przejażdżka  wozem  strażackim i łazem z przyczepą. Był duży plac  zabaw, a na nim huśtawki,zjeżdżalnie, karuzele. Mieliśmy szczęście, bo w tym dniu nie  było innych  grup i z wszystkich atrakcji dzieci mogły korzystać  do woli. 1a to zespół pasjonatów piłki nożnej. Rozegrano   zacięty mecz. Wola  zwycięstwa była ogromna,co widać  było po garderobie....W trakcie zabaw  mamy przygotowały dla  wszystkich kiełbaski z grilla. Była również  niespodzianka - odwiedziła nas babcia Oli, spędziła z nami miłe popołudnie i obdarowała wszystkich słodką niespodzianką. Dzieci wróciły bardzo  zadowolone i mega zmęczone. Na pewno każde zrobiło kilkanaście kilometrów biegając i bawiąc się, ale przecież o to właśnie chodzi, by się  zintegrować i doskonale  bawić.
            R. Ch.
22.10.2017