przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
350866 odwiedzin
II miejsce w memoriale S. Rożdżestwieńskiego

15 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Sochaczewie odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt urodzonych w 2002-2004. Dziewczyny z SP 7 Sochaczew choć w tym roku szkolnym w ogóle nie grały w hali (chodakowska w remoncie, a pogoda nie pozwala na prowadzenie zajęć na boisku szkolnym) zajęły znakomite 2 miejsce. Co ważne nie przegrały żadnego z 3 spotkań. Odniosły jedno zwycięstwo i dwa remisy. Tytuł "Króla strzelców" memoriałowego turnieju wywalczyła Karolina Stańczyk strzelając 7 bramek.

W bramce znakomicie spisywała się Emilia Więckowska która z 6 podyktowanym przeciwko nam karnych obroniła aż 5. Pozostałe dziewczyny wykazały się doskonałym zgraniem. Widać że praca jaką wykonały rok temu wciąż przynosi efekty. Mam też nadzieję że do turnieju powiatowego wskoczymy na jeszcze wyższe obroty.
Wyniki naszej drużyny:
SP 1 Sochaczew - SP 7 Sochaczew: 4:5
SP 7 Sochaczew - SP Lasocin: 3:3
SP Kozłów Biskupi - SP 7 Sochaczew: 2:2
W składzie naszej drużyny zagrały: Martyna Orlińska, Natalia Skoneczna, Kinga Burzyńska, Karolina Stańczyk, Aleksandra Wasilewska, Izabela Bogucka, Emilia Więckowska, Weronika Wilczek, Wiktoria Zięcina.

Emanuel Zimny

A A A
18.12.2017
godz.09:16
 
kontakt