przejdź do Sochaczew.pl
203324 odwiedzin
Eliminacje do zawodów powiatowych w piłce siatkowej

Dziewczyny drugie w mieście (2002-2004) - piłka siatkowa młodzieży

30 stycznia 2018 roku siatkarki (rocznik 2002-2004) SP 7 Sochaczew rozegrały turniej eliminacyjny do zawodów powiatowych. W turnieju wzięły udział trzy ekipy SP 6, SP 1 i SP 7. Po dwóch trzysetowych pojedynkach dziewczyny zajęły ostatecznie 2 miejsce w turnieju. Niestety nie premiowane awansem do zawodów powiatowych. W pierwszym spotkaniu przegraliśmy z SP 6 Sochaczew 2:1 w setach (23:25); (25:21); (15:10). W spotkaniu z gospodarzami SP 1 Sochaczew wygraliśmy 2:1 w setach (25:20); (20:25); (15:13).
W reprezentacji SP 7 Sochaczew zagrały: Weronika Wilczek, Natalia Więckowska, Martyna Orlińska, Kinga Burzyńska, Patrycja Osińska (brunetka), Patrycja Osińska (blondynka), Wiktoria Zięcina i Natalia Skoneczna.

Słabszy występ siódemkowych siatkarzy z rocznika 2002-2004. Eliminacje miejskie.

31 stycznia 2018 roku w SP 1 Sochaczew rozegrano turniej do mistrzostw powiatu w piłce siatkowej. W turnieju wzięła udział reprezentacja SP 7 Sochaczew. Niestety w gronie czterech drużyn zajęliśmy słabe trzecie miejsce. Dwie przegrane i jedno zwycięstwo to stanowczo za mało by myśleć o awansie na turniej powiatowy.
W pierwszym meczu z gospodarzami SP 1 przegraliśmy 0:2 w setach (20:25); (20:25).
W drugim meczu rywalem było SP 6 Sochaczew. Ten mecz wygraliśmy 2:0 w setach (25:23) i (25:20).
W ostatnim meczy z Gimnazjum Chopin przegraliśmy 1:2 w setach (15:25), (25:18) i (12:15).
Skład SP 7 Sochaczew: Michał Połeć, Mikołaj Walczak, Jakub Kasza, Bartosz Zakościelny, Łukasz Łukaszyk, Denis Pysaniuk, Konrad Mielczarek, Maciej Brdeja, Patryk Wyrembowski.