Sochaczew
A FERII ŻAL

Uczniowie SP7 na zimowisku w Tatrach

W dniach 28.01 - 2.02.2018 tuż po feriach zimowych uczniowie SP7 wyruszyli na południe Polski. Główny cel - kibicowanie polskim skoczkom narciarskim podczas Mistrzostw Świata w Zakopanem. Pomysłodawczynią i organizatorką tego przedsięwzięcia była pani wicedyrektor Agnieszka Słubik-Woźnicka. Jak na prawdziwych kibiców przystało, byliśmy wyposażeni w ogromną flagę, trąbki, szalki  i wykonane własnoręcznie wykonane czerwone serca ze skrzydłami, które miały ponieść w powietrzu naszych skoczków. Doping był gorący pomimo zmęczenia i niskiej temperatury powietrza. Wyniki naszych skoczków tego dnia nie były porywające, ale i tak cieszyliśmy się z obecności i możliwości kibicowania pod Wielką Krokwią.

Pozostałe dni poświęciliśmy na jazdę na nartach. Większość z nas stawiała pierwsze kroki w tej zimowej dyscyplinie, pozostali oddali się białemu szaleństwu na stacji narciarskiej Małe Ciche. Wybraliśmy się również na cudowną wycieczkę w Tatry na Rusinową Polanę, a stamtąd do Sanktuarium Matki Bożej - Królowej Tatr. Widoki, panorama Tatr zapierały dech w piersiach. A potem kąpiel w chochołowskich basenach termalnych i obowiązkowo spacer, i zakupy na zakopiańskich Krupówkach.

To było bardzo udane przedłużenie ferii! Ciężko było powrócić do szkolnej rzeczywistości.

K. C.

FOTO GALERIA