przejdź do Sochaczew.pl
234000 odwiedzin
Kacper Włodarski z brązowym medalem Pucharu Polski

Zawodnik UKS "Siodemka" Sochaczew i uczeń naszego Gimnazjum nr 3 (klasa sportowa IC) Kacper Włodarski wywalczył brązowy medal Otwartego Pucharu Polski Młodzików U-15, który odbył się w Łodzi w sobotę 26.05.2012. Kacper wygrał pięć walk i jedną przegrał.

W pierwszej walce pokonał Patryka Leśniak (KS Gwardia Łódź). Drugą walkę przegrał z reprezentantem Estonii Jogeva Tarvo, późniejszym srebrnym medalistą turnieju. W pierwszej walce repasażowej odniósł zwycięstwo nad Aleksandrem Tępskim (PTS Gwardia Bydgoszcz).

W drugiej walce repasażowej pokonał na punkty Pawła Babińskiego (UKS Konrad Gdańsk). W trzeciej walce repasażowej o piątą lokatę był lepszy od zawodnika z klubu KJ Politechnika Białystok Damiana Artemiuka. W walce o brązowy medal pokonał Olivera Lachmejera (AZS Gliwice). Kacper Włodarski w swojej karierze zdobył już drugi medal na Pucharze Polski Młodzików i należy do czołowych zawodników w Polsce.

W kat. wag. 42 kg na tych samych zawodach wystąpił Przemysław Tomecki, uczeń SP nr 7. Stoczył on trzy walki. Jedną wygrał, dwie przegrał. Po czym odpadł z turnieju.

Marcin Niemiec

A A A
02.06.2012
godz.22:45
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość