203324 odwiedzin
Połączenie sił to początek
Integracja uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 7 z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 -"Połączenie sił to początek. Pozostanie razem to postęp. Wspólna praca to sukces." Tak właśnie o integracji pisał Henry Ford. Dnia 05.03.2019 r. uczniowie klasy 1 c odwiedzili uczniów klasy III b w Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Była to wspaniała okazja poznać się oraz wspólnie spędzić czas. Dzieci z klasy III b przygotowały dla swoich młodszych kolegów przedstawienie pacynkowe z udziałem najbardziej popularnego krasnala wśród dzieci Krasnala Hałabałę. Podczas wspólnej zabawy dzieci zaprezentowały poznane piosenki w języku rosyjskim. Spotkanie klas miało na celu integrację uczniów z dwóch różnych sochaczewskich szkół. Zabawa była przednia, dzieci z SP 7 bardzo zadowolone wróciły do swojej szkoły i czekają na rewizytę uczniów z SP 4.
Justyna Szymonowicz