przejdź do Sochaczew.pl
254203 odwiedzin
TRZY PUCHARY DLA SP 7

12 grudnia 2019 roku w Iłowie odbył się Mikołajkowy Turniej w Piłkę Ręczną dla dziewcząt i chłopców z rocznika 2007 i młodszych. Z bardzo dobrze zorganizowanych zawodach Szkoła Podstawowa nr 7 Sochaczew przywiozła aż trzy puchary i dwa wyróżnienia indywidualne dla bramkarzy.  Do rywalizacji sportowej przystąpiła jedna drużyna chłopców i aż dwie drużyny dziewczęce. Chłopcy zajęli bardzo cenne 2 miejsce w turnieju. Były to ciężkie, trudne i wyrównane spotkania w których tylko raz schodzili z boiska pokonani. Wykazali się fajnym zgraniem i ogromną wolą wali. Bramkarz Dawid Jarosz otrzymał indywidualne wyróżnienie za grę na swojej pozycji.

Wyniki:

SP Iłów - SP 7 Sochaczew: 2:5

SP 7 Sochaczew - SP Kozłów Biskupi: 5:4

SP 7 Sochaczew - SP Teresin: 2:5

W reprezentacji chłopców grali: Jan Kazimierski, Oliwier Mikulski, Adam Szymański, Paweł Szymański, Dawid Jarosz, Bartłomiej Wałczuk, Dawid Rozbicki, Igor Wasilewski, Kacper Pisarek, Konrad Kaliński, Bartłomiej Pisarek, Mariusz Dmoch, Dawid Trojanowski.

Dziewczęta z pierwszego składu ukończyły turniej na trzecim miejscu. Turniej ten dla nich był niesamowitą nauką gry. Wnioski z pewnością zostaną wyciągnięte i na kolejne spotkania wyjdą z innym nastawieniem i zdecydowanie lepszym pomysłem na grę. Po turnieju wyróżnienie otrzymała Kinga Wiciak - najlepszy bramkarz turnieju.

Wyniki:

SP Iłów - SP 7 Sochaczew: 4:1

Kozłów Biskupi - SP 7 Sochaczew: 8:5

W drużynie pierwszej zagrały: Karolina Ceckowska, Julia Janczak, Karolina Majcher, Amelia Czubatka, Zuzanna Sobkowiak, Viktoria Niewiadomska, Zofia Wilczewska, Oliwia Jagodzińska, Kinga Wiciak, Aleksandra Błaszczyk.

Druga drużyna dziewcząt wygrała z SP Iłów 4:1. W tej drużynie zagrały: Vanessa Celeda, Anna Badyńska, Gabriela Flis, Izabela Witczak, Nina Zarzycka, Zofia Szczepanik, Amelia Wichrowska, Wiktoria Łukasiak, Marta Kochańska, Izabela Stachlewska. 

Emanuel Zimny

A A A
13.12.2019
godz.17:50
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość