203109 odwiedzin
DRUŻYNY SIATKARSKIE Z AWANSEM DO ZAWODÓW POWIATOWYCH

30 stycznia 2020 roku drużyny siatkarskie Szkoły Podstawowej nr 7 Sochaczew wzięły udział w turnieju eliminacyjnym do zawodów powiatowych. W kategorii młodzież (ur.2005-2006) awans uzyskały obydwie siódemkowe ekipy.   Dziewczęta swój turniej zaczęły od wygranej z SP 1 Sochaczew: 2:1. W drugim meczu przegrały z SP 6 Sochaczew: 2:0. W turnieju zajęły drugie miejsce. Chłopcy rozegrali trzy spotkania. Z SP 1 Sochaczew wygrali 2:1, drugie zwycięstwo to mecz z SP 2 Sochaczew 2:0, odnieśli jedną porażkę z SP 6 Sochaczew: 2:0. W drużynie dziewcząt zagrały: Patrycja Pręgowska, Aleksandra Janiak, Zuzanna Basior, Maja Czajkowska, Karolina Antoniak, Zuzanna Dobrowolska, Maja Łużyńska, Gabriela Zielińska, Julia Fabisiak, Klaudia Sujka, Natalia Dybiec.  W drużynie chłopców grali: Eryk Tyk, Mateusz Odolczyk, Mateusz Plichta, Oliwier Dąbrowski, Oskar Stencel, Maciej Pęsiek, Norbert Boczkowski, Maksymilian Kochański, Adam Kubik, Adam Szypszak.

27 stycznia 2020 w Szkole Podstawowej nr 3 w Sochaczewie odbyły się zawody eliminacyjne w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców rocznika 2007 i młodszych. Znakomicie spisali się uczniowie SP 7 Sochaczew. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy awansowali do zawodów powiatowych. W rywalizacji dziewcząt zagrały 3 drużyny: SP 7 Sochaczew, SP 4 Sochaczew i SP 3 Sochaczew. Dziewczyny z siódemiki w pierwszym spotkaniu pokonały SP 4: 2:1. W meczu z SP 3 schodziły z boiska pokonane 1:2. W turnieju zajęły miejsce 2 - premiowane awansem. Chłopcy wygrali obydwa pojedynki z SP 3: 2:1 i z SP 4: 2:0. Tym samym z pierwszego miejsca przystępują do rywalizacji mistrzostw powiatu sochaczewskiego. W reprezentacji chłopców zagrali: Oliwier Mikulski, Bartek Wałczuk, Adam Szymański, Dawid Jarosz, Bartłomiej Pisarek, Michał Połeć, Marcel Feliga, Jan Kazimierski, Dawid Rozbicki, Paweł Szymański, Dawid Trojanowski. Dziewczęta na turniej pojechały w składzie: Alicja Nowak, Julia Wojtczak, Karolina Majcher, Julia Janczak, Aleksandra Błaszczyk, Maria Niemiec, Maja Madanowska, Gabriela Flis, Zofia Wilczewska, Zuzanna Sobkowiak, Oliwia Jagodzińska, Viktoria Niewiadomska, Amelia Czubatka, Klaudia Więckowska.

Emanuel Zimny

31.01.2020