INTEGRACJA-"WSPÓLNA PRACA TO SUKCES"

INTEGRACJA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 ZE SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 4

„Połączenie sił to początek, Pozostanie razem to postęp, Wspólna praca to sukces!” Tak właśnie o integracji pisał Henry Ford. Dnia 05.04.2019 uczniowie klasy Ic odwiedzili uczniów klasy IIIb w Szkole Podstawowej nr 4 w Sochaczewie. Była to wspaniała okazja poznać się oraz wspólnie spędzić czas. Dzieci z klasa III b przygotowała dla swoich młodszych kolegów przedstawienie pacynkowe z udziałem najbardziej popularnego krasnala wśród dzieci oczywiście Krasnala Hałabałę. Podczas wspólnej zabawy dzieci zaprezentowały poznane piosenki w języku rosyjskim. Spotkanie klas miało na celu integrację uczniów z dwóch różnych sochaczewskich szkół. Zabawa była przednia, dzieci z SP7 bardzo zadowolone wróciły do szkoły, czekają na rewizytę uczniów z SP4.

Justyna Szymonowicz

08.02.2020