203426 odwiedzin
Charytatywny Bieg Coopera

Sochaczewski Test Coopera coraz bliżej. Zapowiada się wspaniała impreza. Erminowska Szkoła Specjalna przygotowuje występy artystyczne, gorący doping kibiców z pomponami. Serdeczność Erminowskiej Szkoły wychodzi daleko poza nasz powiat.

Kochani warto uczestniczyć w tym wielkim święcie biegania i chodzenia z kijkami. Nie liczy się miejsce, czas. Liczy się ten kto „odważy" się przełamać swoje opory. Na wszystkich czekają nie lada niespodzianki. Wszystkie dzieci i młodzież do lat 18-stu startuje za pełną „darmochę". W zamian każdy z krasnali (dzieci od lat 2 do 6) otrzymają pamiątkowe medale i wspaniały prezent w postaci dwugodzinnych, bezpłatnych wejściówek do sochaczewskiej Bajlandii (każdy skrzat otrzyma specjalny kupon umożliwiający wstęp do Bajlandii). Krasnale otrzymają też ciepły posiłek, słodkości, wodę i ciepłą herbatę.

Młodzież do lat 18-stu podobnie jak najmłodsi startuje za darmo. Zwycięzcy poszczególnych klas podstawowych i gimnazjów otrzymają atrakcyjne, piękne puchary. Tu prośba do nauczycieli wszystkich placówek o zapisywanie swoich uczniów. Puchary dostaną prawie wszystkie szkoły w kategorii - Najliczniej reprezentowane szkoły. Wielkimi pucharami uhonorowanych zostanie aż 8-iem pierwszych szkół! Wszyscy uczestniczący w konkurencji nordic-walking i w biegowym teście otrzymają atrakcyjny medal, ciepły posiłek, słodycze, ciepły napój, wodę.

Katarzyna Bulicz-Kasprzak pojawi się z własną książką. ,,Nasza biegająca pisarka" z podpisaną przez siebie książką będzie czekać na Was Drodzy Miłośnicy Literatury. Pieniążki z jej sprzedaży przeznaczone zostaną na zakup tak potrzebnego Erminowskiej Szkoły Specjalnej sprzętu rehabilitacyjnego.

Na własne oczy zobaczycie impresje malarskie naszej klubowiczki Beaty Szustkiewicz związane z bieganiem i mazowieckimi pejzażami. Licytowany będzie jeden z jej obrazów. Przypominamy też, że wpisowe u dorosłych „kijkarzy" i „truchtaczy" wynosi skromne 15 zł!!! To tylko 15-ście złotych biorąc pod uwagą całą masę atrakcji jaka czeka na Was w tej magicznej szkole. Dzięki Waszej hojności (wpisowemu) szkoła będzie mogła zakupić sprzęt logopedyczno-rehabilitacyjny. Biegając i pomagając jednocześnie kochanym dzieciakom staniecie się chociaż przez kilka godzin szczęśliwszymi ludźmi.

Zlicytowany też zostanie medal z Maratonu Wrocławskiego. Jak ciężko jest „zdobyć" taki medal wiedzą tylko ci, którzy zdecydowali się przebiec ponad 42-a kilometry.  Kupując go podczas Erminowskiej Aukcji pomożecie szkole. Ustalona cena wywoławcza to 150 zł. Medal z Wrocławskiego Maratonu będzie miał specjalną wartość wszak to 30-sta, jubileuszowa edycja tej imprezy. Erminowski Test Coopera startuje w sobotę 6 października . Numery startowe będzie można odbierać już od 9.00. Szkoła zapewnia całe zaplecze z łazienkami, szatniami, stołówką i parkingiem. Na trasie prowadzącej do szkoły umieszczone będą odblaskowe znaki informujące „jak dojechać". Impreza może dojść do skutku dzięki wielu ludziom dobrego serca , instytucjom i urzędom. Zapisy biegaczy i nordic-walkewrów przyjmuje Emanuel Zimny na maila ezimny1981@gmail.com . Więcej informacji na stronie klubowej www.aktywni.esochaczew.pl (wejdż w zakładkę Nasze Imprezy- Sochaczewski Test Coopera).

Prowadzącym zawody będzie Sylwester Rożdżestwieński.

Puchary ufundowały: Starostwo Powiatowe , Urząd Miasta, Urząd Gminy w Sochaczewie, Urząd Gminy w Rybnie, Urząd Gminy w Młodzieszynie, Piekarnia Państwa Kaczmarków, Stowarzyszenie Mała Ojczyzna, Stowarzyszenie Przyjazne Miasto Sochaczew, Stowarzyszenie Ruch Obywatelski -Teraz Sochaczew, Stowarzyszenie Porozumienie Ziemi Sochaczewskiej , Klub Maratończyka "Aktywni" Sochaczew, Prezes Klubu KM Aktywni Sochaczew.

Sponsorzy: Bajlandia (darmowe wejściówki dla skrzatów), Piekarnia Państwa Kaczmarków (ciasta, pieczywo), Salon Kosmetyczny Beauty (karnety na masażery), MARS Polska (sosy, makarony i słodycze)

Patroni medialni: e-sochaczew, Radio Fama, Echo Powiatu, Ziemia Sochaczewska, Ekspress Sochaczewski, sochaczewianin.pl, sochaczewski sport.pl, socho portal sport, Nowy Łowiczanin.

Organizatorem jest Zespól Szkół Specjalnych w Erminowie i Klub Maratończyka ,,Aktywni"

17.09.2012