203421 odwiedzin
Zawody Miedzypowiatowe w Piłkę Nożną

W Szkole Podstawowej w Raszynie w dniu 14 września 2012 roku odbyły się Międzypowiatowe Finały XIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w 5 - osobowej piłce nożnej dziewcząt Szkół Podstawowych organizowane przez Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Województwa Mazowieckiego oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Pruszkowie. Nasz powiat oraz nasze miasto na tych zawodach reprezentowały uczennice ze  Szkoły Podstawowej nr 7, które wystąpiły w następującym składzie:   Aleksandra Nowakowska, Ola Jeznach, Natalia Dobijańska, Wiktoria Stępień, Wiktoria Sobieszek, Sandra Szczepańska, Julia Dasiewicz, Wiktoria Flakowska, Barbara Szymańska oraz Lidia Rożniata.

W turnieju tym brali udział mistrzowie następujących powiatów: Sochaczew, Warszawa Zachód, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów oraz dwie drużyny z powiatu Pruszkowskiego.

Uczennice "Siódemki" godnie reprezentowały swoją szkołę, powiat oraz miasto Sochaczew,  po zaciętych i wyrównanych meczach zajęły ostatecznie II miejsce ustępując tylko Szkole Podstawowej z Józefiny. Każda z zawodniczek otrzymała pamiątkowy srebrny medal, a dla szkoły wręczony został puchar oraz dyplom.

Gratulujemy dziewczętom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

nauczyciele w-f

17.09.2012